Gra na żywo – za i przeciw

Gra na żywo to zupełnie inny rodzaj zakładów w świecie bukmacherów. Czy warto pokusić się na zakłady w meczach już trwających?

Jak zwykle nie ma jednoznaczniej odpowiedzi na tak postawione pytanie. Na pewno początkujący gracz, może więcej stracić niż zyskać na zakładach w meczach już trwających. Szybko zmieniające się kursy, dynamika wydarzeń oraz wielka pokusa, by pomnożyć swój kapitał – to wszystko zachęca do grania na żywo.

Kto może grać na żywo?
Nie polecamy gry live graczom, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z bukmacherką. Naszym zdaniem do zakładów live potrzebne jest spore doświadczenie, które pozwoli uniknąć kosztownych błędów. Chęć odegrania się za porażkę w zakładach na żywo jest o wiele razy wyższa niż w przypadku zakładów przedmeczowych.

Stawki
Jeśli zdecydujesz się na grę na żywo kontroluj swój kapitał/budżet. Dlatego na początku graj tylko za małe stawki. Pamiętaj o znanym powiedzeniu „ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka”. Lepiej małymi kroczkami dochodzić do celu niż w jednym czy dwóch zakładach przegrać cały kapitał.

Uważaj na końcówki meczów
Późne bramki/kosze/punkty to zmora wielu graczy w zakładach live. Pod koniec meczu kurs na brak zmiany dotychczasowego wyniku oscyluje w granicach 1.10 – 1.15. Do ostatniego gwizdka zostaje 5 minut i mamy pokusę „beta” za 200 zł, aby łatwo zarobić 22 zł. Radzimy unikać takich sytuacji, gdyż bramki w ostatnich minutach to przecież nic rzadko spotykanego, można wręcz powiedzieć, że to dość częste zjawisko. Wiele podobnych wydarzeń, na które kompletnie nie mamy wpływu może przytrafić się w zakładach live. Dlatego radzimy rozwagę i ostrożność.

Add Comment

Click here to post a comment