120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce od eWinner

W związku z Mistrzostwami Świata 2022 w siatkówce legalny bukmacher eWinner PL nagradza najlepszych typerów za obstawianie meczy. Na konto każdego z gracza może trafić nawet łączny freebet o wartości 120 PLN i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce od eWinner
Bonusy na Mistrzostwa Świata 2022 w siatkówce

Bonusy na Mistrzostwa Świata 2022 w siatkówce

Ciekawych meczy nie powinno zabraknąć już w 1 rundzie, bo przed nami takie mecze, jak m.in. Polska – Bułgaria, Argentyna – Iran, Włochy – Kanada, Polska – Meksyk.

Natomiast każdy z graczy może skorzystać z ekstra promocji „Freebet 120 PLN MS w siatkówce”, gdzie gracze mogą liczyć na dodatkowe środki. A jest ona dostępna wyłącznie do 11 września do godziny 23:59. A wspomniana akcja dostępna jest u bukmachera www.eWinner.pl.

Freebety na MŚ w siatkówce

Warunki akcji promocyjnej „Freebet 120 PLN MS w siatkówce” są bardzo proste, niemal tak proste jak w eFortuna. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to muszą znajdować się same mecze z siatkówki.

Lecz na uwadze trzeba mieć fakt, iż kupon promocyjny musi zostać zawarty za równą kwotę 99 PLN, a jego kurs łączny wynosić musi minimum 2.50.

nowy bonus na start w sts online
Oferta darmowych bonusów powitalnych w STS z kodem: BETONLINE

Gracz, który spełnił powyższe warunki podczas każdego z okresów rozliczenia może liczyć na jeden bonus o wartości 40 PLN:

  • freebet odbierz w dniach 26-28.08
  • freebet odbierz w dniach 29.08-04.09
  • freebet odbierz w dniach 5-11.09

Łącznie na konto każdego użytkownika może trafić nawet 120 PLN.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferuje graczom limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN.

Poza tym po dokonaniu drugiego depozytu gracz otrzyma dodatkowe środki. A dokładnie mówiąc premię równowartości wpłaty do 500 PLN.

Lecz powyższe bonusy w eWinner będą aktywne pod prostym warunkiem, a mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 120 PLN dla graczy na Mistrzostwa Świata w siatkówce od eWinner

spot_img