1250 PLN na dobry początek. Zobacz, jaki kod podać!

Chcesz odebrać możliwie jak największy bonus powitalny w Forbet? Już teraz sprawdź, co dokładnie czeka na nowych graczy i za co konkretnie. Oto aktualne informacje o bonusie powitalnym!

1250 PLN na dobry początek w Forbet. Zobacz, jaki kod podać!
1250 PLN na dobry początek w Forbet. Zobacz, jaki kod podać!

bonus powitalny

Legalny bukmacher Forbet dla każdego nowego gracz ma dokładnie 1250 PLN. Poza podstawą premią za depozyty można otrzymać także ekstra freebet 50 PLN, który aktywowany jest za sprawą kodu promocyjnego „BETONLINE„.

W Forbet kod promocyjny to BETONLINE

Bez względu na to czy podasz kod, czy też nie, zgarniesz gwarantowane trzy bonusy za trzy pierwsze depozyty na konto typerskie. Oto szczegóły, z którymi warto się zapoznać:

  • 100% do 400 PLN za pierwszy depozyt
  • 75% do 400 PLN za drugi depozyt
  • 50% do 400 PLN za trzeci depozyt
forbet kod promocyjny "BETONLINE"
forbet kod promocyjny „BETONLINE”

Oferta jest ograniczona czasowo. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, dobrze jest zrobić to jak najszybciej! Wszystko można załatwić dosłownie w kilka chwil, ponieważ zapisywanie się do bukmachera trwa niecałe dwie minuty albo nawet i lepiej!

promocje bukmacherskie 2019

Marka Forbet posiada licencję Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że można grać u niej całkowicie zgodnie z prawem. W przeciwieństwie do zagranicznych portali typu 1xBet. Korzystanie z usług takich stron jedynie naraża was na wiele bardzo przykrych konsekwencji!

Stawianie meczów w Forbet to nie tylko możliwość zarabiania pieniędzy, ale także opcja darmowych transmisji online. Więcej o Forbet TV już wkrótce na naszej stronie!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 1250 PLN na dobry początek. Zobacz, jaki kod podać!

spot_img