20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie

Limitowaną ofertę za obstawienie meczy z piłki nożnej oferuje legalny bukmacher eFortuna. Za typowanie spotkań z futbolu grac zmoże liczyć nawet na premię o wartości 20 000 PLN.

20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie
Do zdobycia 20 000 PLN za poprawne typowanie w Fortunie

Do zdobycia 20 000 PLN za poprawne typowanie w Fortunie

Emocji piłkarskich w najbliższych dniach na pewno nie powinno brakować, ponieważ zostaną rozegrane niezwykle emocjonujące potyczki, jak m.in. Liverpool – Inter Mediolan, Real Madryt – PSG, Sevilla – West Ham, czy też Porto – Lyon.

Każdy z gracz natomiast ma prawo skorzystać z promocji „Ekspert +” i walczyć o 20 000 PLN. Ta akcja jest aktywna typerom do 8 marca do godziny 21:00 i dostępna jedynie u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Typuj mecze i wygrywaj ekstra kasę.

Bukmacher eFortuna online w promocji „Ekspert +” dopuszcza jedynie kuponu AKO, na których to muszą znajdować się wyłącznie następujące starcia:

  • Liverpool – Inter
  • Real Madryt – PSG
  • ŁKS – Niepołomice
  • Southampyon – Newcastle
  • Leeds – Aston Villa
  • Porto – Lyon
  • Sevilla – West Ham
  • Braga – Monaco
  • Vitesse – Roma
  • Glimt – AZ
najlepsze promocje bukmacherskie
Bukmacher STS z nową promocją dla typerów

Każdy z graczy ma prawo zagrać kilka zakładów promocyjnych, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 5 PLN.

Dodatkowo użytkownik musi mieć na uwadze, że można oddać typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis). Poza tym każde zdarzenie koniecznie musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawni wytypowali powyższe konfrontacje to oprócz oczywiście wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkową gotówkę. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, czyli 20 000 PLN.

2720 PLN na start w Fortunie

Legalny w Polsce bukmacher eFortuna PL online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną akcję promocyjną, w której to można liczyć na bonus powitalny o łacznej wartości nawet 2720 PLN.

Jedynak wymagane jest od gracza wpisanie kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pakiet powitalny od razu będzie aktywny.

Wówczas za samo założenie konta gracz otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty. Kolejny bonus jest w postaci bezpiecznego pierwszego zakładu do 600 PLN.

A co istotne to nie wszystko! Bowiem po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię 100% wartości do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 20 000 PLN za obstawienie meczy w Fortunie

spot_img