20000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!

Poprawne typowanie Premier League to nie lada sztuka, ale niezwykle opłacalna! Tylko teraz w Betclic Polska zdobyć można za to aż 20000 PLN ekstra!

20000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!
20000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!

Betclic liga typerów z nagrodami

Promocja Piłkarski Jackpot dostępna jest dla wszystkich osób, które zapiszą się do niej. Aby dokonać rejestracji konta, wystarczy kliknąć specjalny przycisk w zakładce poświęconej tej ofercie specjalnej.

Propozycje konkursowe trzeba zgłosić do 10 stycznia. To właśnie tego dnia rozpocznie się 22. kolejka angielskiej ekstraklasy, która jest brana pod uwagę w tej ofercie specjalnej.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Na czym polega akcja? Chodzi o poprawne wytypowanie wszystkich wydarzeń rozgrywanych w ramach 22. kolejki Premier League. Liczą się jedynie typy pre-match 1X2. Kurs nie ma żadnego znaczenia dla kwalifikacji.

Kasa za obstawianie Premier League

Minimalna stawka zakładu promocyjnego to 10 złotych. Jeden gracz może w trakcie trwania promocji zawrzeć maksymalnie pięć zakładów objętych akcją Piłkarski Jackpot.

Nagroda wypłacona zostanie 14 stycznia. Jeżeli zwycięzców będzie kilku, 20.000 PLN podzielone zostanie na równe części. Dodatkowe środki będzie można wykorzystać na dowolny cel – nie musi być związany z obstawianiem.

Betclic pl kod promocyjny VIP

Do skorzystania z promocji potrzebne jest konto typerskie. Można założyć je za darmo na stronie internetowej www.Betclic.pl. Przypominamy, że dostępna jest też Betclic aplikacja mobilna.

Bukmacher Betclic działa w Polsce legalnie, dlatego zakładanie u niego konta jest bezpieczne. Jeżeli chcemy, możemy podczas rejestracji wykorzystać kod promocyjny KOD510, który pozwala na zgarnięcie specjalnej kasy na dobry początek – do 510 złotych cashbacku!

Wkrótce kolejne promocje ogłoszone przez Betclic Polska i nie tylko. Bądźcie z nami na bieżąco, by nie przegapić żadnego bonusu, oferty specjalnej czy nowego kodu na bonus!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 20000 PLN ekstra za poprawne typowanie Premier League. Tylko w Betclic Polska!

spot_img