2410 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS na Gran Derbi: Barcelona vs Real Madryt

Już w najbliższa środę, tj. 18 grudnia zostanie rozegrane zaległe spotkanie El Clasico, w którym to Barcelona podejmie na własnym obiekcie Real Madryt. Nie da się ukryć, że jest to pojedynek, w którym to emocji na uraiwe jak i poza nią nie zabraknie.

2410 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS na Gran Derbi: Barcelona vs Real Madryt
Gran Derbi. Bonus od bukmachera STS

Gran Derbi. Bonus od bukmachera STS

Z okazji tego spotkania legalny bukmacher STS przygotował promocję: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN za dokonanie rejestracjnie oraz extra bonus za trafiony kupon.

STS bonus powitalny 2400 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Z tej oferty może skorzystać każda osoba, która wcześniej nie posiadała konta u legalnego bukmachera STS.

Warunek konieczny, a zarazem podstawowy w tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy podać tam swoje dane osobowe jak imię czy nazwisko.

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Freebet 29 PLN za rejestrację bez depozytu od bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że pakiet powitalny, w którego skład wchodzą freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN należy odblokować. Można to wykonać poprzez wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że gracz już na sam start otrzyma darmowe środki w wysokości 29 PLN i to bez dokonania depozytu.

Bonus 100% za pierwszą wpłatę od STS

Pierwsza wpłata u bukmachera STS należy wiedzieć, że jest objęta promocją. Bukmacher przyzna darmowe środki wysokości depozytu. Maksymalny bonus to nawet 1200 PLN:

Przykład: Użytkownik wpłacił 750 PLN na swoje konto bukmacherskie. W gratisie otrzyma taką samą wartość. Razem będzie posiadał 1500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bezpieczny zakład do 200 PLN od STS

Nowi gracze mogą liczyć dodatkowo na bezpieczny pierwszy zakład. Wystarczy zagrać dowolny kupon pojedynczy lub wielozdarzeniowy, który zostanie rozliczony do 18.12.2019 roku do godziny 23:59.

Jak okaże się on wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać nawet 200 PLN.

betfan najlepszy polski bukmacher online
Jak obstawiać bez podatku w Betfan? Kod promocyjny na bonus.

Extra bonus na El Clasico od STS

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja polega na zagraniu kuponu pojedynczego, na którym może znajdować się jedynie typ z oferty przedmeczowej na Gran Derbi, pomiędzy Barceloną, a Realem, które odbędzie się w dniu 18 grudnia o godz. 20:00.

Należy jednak wiedzieć, że kurs zdarzenia nie może być mniejszy niż 2.00. Stawka natomiast musi być równa kwocie 44 PLN.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki i został on rozliczony jako wygrany to otrzyma oprócz wygranej bonus o wartości 10 PLN. Znajdzie się on na koncie gracza najpóźniej do 24.12.2019 r. do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 2410 PLN tyle do odebrania w nowej promocji STS na Gran Derbi: Barcelona vs Real Madryt

spot_img