50.000 PLN do podziału. Kasa za skuteczne obstawianie meczów w STS!

Przy okazji decydujących meczów w Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy można skorzystać z promocji, w ramach której do zdobycia jest 50.000 PLN! Bukmacher STS przygotował kasę dla każdego skutecznego typera!

https://darmowespiny.pl/freebety-bez-depozytu-2019/
50.000 PLN do podziału. Kasa za skuteczne obstawianie meczów w STS!

Obstawianie i podwójne zarabianie – tylko w STS!

Każdy obstawiający ma w najbliższych dniach tylko jeden cel – zagrać na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Pora na 1/2 finału oraz finały tych rozgrywek, a więc już w ten weekend dowiemy się, kto sięgnie po najważniejsze trofea europejskich zmagań klubowych.

Na stronie internetowej www.STS.pl ogłoszono promocję, w ramach której gracze mają szansę na zdobycie części z puli wynoszącej aż 50.000 PLN. Każdy typer ma szansę na zgarnięcie premii, a wszystko, czego się od niego wymaga, to… typowania.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W promocji liczą się jedynie kupony zagrane na najbliższe mecze w Lidze Mistrzów oraz Ligi Europy. Bonus można otrzymać tylko za granie na spotkania z sezonu 2019/20, czyli nie liczą się starcia eliminacyjne, w których zobaczymy, między innymi, Legię Warszawa.

Zapisujesz się do promocji i walczysz o nagrodę. 50.000 PLN do zdobycia!

Jeżeli chcemy wziąć udział w akcji promocyjnej od STS, musimy się do niej zapisać. Aby to zrobić, należy wejść na www.STS.pl i kliknąć przycisk „Weź udział” w dziale poświęconym opisywanej ofercie. Uczestnictwo jest dobrowolne i darmowe, a nagroda główna to 50.000 PLN do podziału pomiędzy wszystkich skutecznie typujących.

Każdy uczestnik akcji może zagrać dowolną liczbę kuponów podczas promocji, jednak maksymalnie pięć wygranych pozwala na dołączenie do grona oczekujących na bonus.

W akcji specjalnej liczą się kupony, które spełniają następujące kryteria:

  • zagrane na stronie www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej
  • tylko zakłady SOLO
  • typy na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy
  • stawka wynosząca co najmniej 15 PLN
  • jedynie zakłady na dokładny wynik meczu

Tylko od nas samych zależy, na jakie spotkania zagramy. Wybór jest spory, a wszystkie aktualne kursy bukmacherskie znajdziemy na stronie www.STS.pl.

Bonus od bukmachera STS online
Bonus od bukmachera STS online

Nowi dostają więcej, czyli 29 PLN bez depozytu na start!

Jeżeli ktoś jeszcze nie posiada darmowego konta typerskiego na stronie internetowej www.STS.pl, może dokonać rejestracji w każdej wolnej chwili. W tym momencie kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a dzięki niemu można otrzymać 29 PLN jako bonus bez depozytu.

Przygotowaliśmy specjalny materiał wideo, który pokazuje dokładnie, jak wygląda rejestracja konta w STS. Widać też na nim, że podanie kodu promocyjnego to kwestia dosłownie paru chwil!

Przypominamy, że nowo zarejestrowani na stronie www.STS.pl mogą na samym początku otrzymać też nawet 1200 PLN, kiedy dokonają pierwszego przelewu, a oprócz tego do zgarnięcia jest 20 PLN w formie bezpiecznego kuponu w STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 50.000 PLN do podziału. Kasa za skuteczne obstawianie meczów w STS!

spot_img