90 PLN dla każdego typera za obstawienie meczy od eWinner

Bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich aktywnych graczy za obstawienie meczy. Wystarczy jedynie zagrać kupon AKO, aby liczyć na dodatkowe środki i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

90 PLN dla każdego typera za obstawienie meczy od eWinner
Bonusy na europejskie puchary 2022

Bonusy na europejskie puchary 2022

Jak dobrze wiadomo ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie będzie brakowało, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Monaco – PSV, Dynamo Kijów – Sturm Graz, Reykjavik – Lech Poznań czy też Trnava – Raków Częstochowa.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher www.eWinner.pl i oferuje akcję promocyjną „90 PLN Freebet na europejskie puchary” dostępną wyłącznie do 4 sierpnia do godziny 23:59.

Freebety za obstawanie meczy w eWinner

Zadaniem graczy w promocji „90 PLN Freebet na europejskie puchary” jest zawarcie kuponu wielozdarzeniowego za co najmniej 20 PLN, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek eliminacyjnych do europejskich pucharów.

Dodatkowo kurs łączny każdego takiego zakładu wynosić musi minimum 2.50.

90 PLN dla każdego typera za obstawienie meczy od eWinner
20 PLN za rejestrację bez wpłaty własnej

Jeśli zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki promocji typer otrzyma w prezencie freebet o wartości połowy stawki, aż do 30 PLN. Łącznie w ramach tej oferty może wynieść on nawet 90 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Legalny bukmacher eWinner PL na sam start oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, gdzie to już pierwszy kupon objęty jest Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku, gdy faworyci przegrają typer otrzyma zwrot stawki do 110 PLN.

A poza tym to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik może liczyć na darmowe środki. Dokładnie mówić w momencie przegranej typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. W eWinner rejestracja jest bezproblemowa i tra ledwie minutę.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: 90 PLN dla każdego typera za obstawienie meczy od eWinner

spot_img