Aktualne bonusy i promocje bukmachera

Fortuna to jeden z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych bukmacherów na rynku w Polsce. Przyciąga on do siebie graczy atrakcyjnymi kursami, niezawodnym funkcjonowaniem i szeroką ofertą. Fortuna posiada również bardzo ciekawe promocje, na które warto zwrócić uwagę. Wszystkie najciekawsze aktualne bonusy i promocje prezentujemy poniżej.

fortuna nowe bonusy i promocje
Bukmacher Fortuna – aktualna oferta bonusów i darmowych promocji

bonus dla nowych graczy

Pierwszym i zarazem jednym z głównych bonusów jak u każdego bukmachera jest bonus dla nowych graczy. To obowiązkowy punkt, w którym Fortuna oferuje bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeżeli założymy konto u bukmachera, pierwszy zakład, będzie zakładem bez ryzyka. Jeśli wygramy go, zgarniemy nagrodę, a w razie przegranej Fortuna zwróci nam sumę do 100 zł postawionego wkładu. Jest to bardzo korzystny freebet, dzięki któremu możemy wejść z przytupem do gry. To jednak nie wszystko. Druga część promocji jest również bardzo korzystna i jest miłym zaskoczeniem. Jeśli przejdziemy pełną rejestrację, otrzymamy również równowartość 20 zł w postaci 2800 pkt. FKP. Są to punkty lojalnościowe, które możemy wykorzystać na grę.

Wydawałoby się, że jest to bardzo korzystna i atrakcyjna oferta dla nowych graczy, ale to nie wszystko. Fortuna największy bonus pozostawiała na koniec. Możemy również zyskać dodanie do salda konta aż 1000 zł! Warunki, jakie trzeba spełnić, nie są trudne. Wystarczy doładować swoje konto przelewem w ciągu 10 dni od rejestracji i zagrać przynajmniej za czterokrotność wpłaconej sumy w ciągu 30 dni. Spotkania muszą mieć co najmniej 3 wyniki oraz kurs minimalny 1,90. Fortuna doda na wtedy równowartość wpłaty.

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Happy Hours powraca!

Jedną z najciekawszych promocji w Fortunie, które pozwalają wygrać o 14% więcej (czyli pokryć np. podatek od gry) jest promocja „Happy Hours”. Dostępna jest ona w każdy piątek między godz. 17:00 a 18:00 w punktach naziemnych, aplikacji i na stronie internetowej. Fortuna chce w ten sposób odnieść się do wznowienia walki o mistrzostwo polski w piłkarskiej Ekstraklasie. Mecze z atrakcyjnym bonusem możemy obstawiać również poza polską ligą, co jest zdecydowanie najlepszą częścią tego bonusu.

UWAGA: w eFortuna kod promocyjny dla nowych graczy to BETONLINE

Oferta promocyjna Happy Hours dotyczy całej obecnej w tym momencie oferty piłkarskiej. Aby móc skorzystać z promocji należy zagrać z minimum 20 zł. Promocje możemy wykorzystać też przy kuponach AKO i MAXIKOMBI z minimum 3 zdarzeniami. Promocja obowiązuje na godzinę przed meczem piątkowej kolejki Ekstraklasy, z pewnością przyciągnie wielu fanów do bukmachera.

Fortuna klub Plus

Bukmacher Fortuna robi ukłon również w graczy grających regularnie poprzez stronę internetową online. Dzięki promocji Fortuna Klub Plus możemy otrzymywać za postawione pieniądze punkty lojalnościowe, które przeznaczyć w kolejnym czasie możemy na obstawianie wyników. Zasady są bardzo proste. Wystarczy zarejestrować konto lub je posiadać w internetowym systemie bukmachera dołączając do klubu Plus. Można również wypełnić formularz i przekazać go w punkcie naziemnym. Za każdym razem, gdy zagramy i wydamy 2 zł — otrzymamy zwrot 1 punktu bonusowego. Dziennie możemy otrzymać do 300 punktów zwrotu. Punkty możemy według bukmachera wykorzystać na:

  • Darmowe zakłady
  • Bonusy dostępne w katalogu
  • Bonusy kursowe

Samo zbieranie punktów nie jest jeszcze końcem promocji Fortuny. Dla uczestników klubu lojalnościowego organizowane są regularnie konkursy z nagrodami, gdzie można wygrywać dodatkowe punkty lojalnościowe na zakłady.

Mistrzostwa typerów w Fortunie — cały rok

Fortuna przygotowała również promocję, w której można wygrać nagrody rzeczowe i bonusy. Jest ona przeznaczona dla członków Klubu Plus. Podczas obstawiania wyników oprócz sportów wirtualnych i opcji live należy zgłosić kupon do promocji „Mistrzostwa Typerów”. Wygrane oblicza się jako iloczyn wskaźnika kuponu oraz wypłaconej wygranej.

Z promocji skorzystać możemy w punktach, jak i na stronie. Fortuna daje wygrać miesięcznie ok. 3000 graczy, a rankingi są tworzone zarówno globalnie, jak i dla każdego punktu naziemnego, co daje duże szanse na wygraną.0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Aktualne bonusy i promocje bukmachera

spot_img