Aplikacje mobilne od bukmacherów – funkcje, zalety, wady, skąd pobrać

Rynek zakładów bukmacherskich konsekwentnie się rozrasta oraz przenosi do sieci. Potwierdzeniem rozrostu całej branży są rosnące przychody spółek oraz ich liczba, która zwiększa się z każdym rokiem. Co jakiś czas na polskim rynku bukmacherskim pojawia się nowy gracz, który spełnił restrykcyjne wymagania Ministerstwa Finansów i zyskał stosowną licencję na organizację zakładów online. Kluczowe jest tutaj hasło online, bo mało który z nowych bukmacherów decyduje się na otwarcie punktów stacjonarnych. Większość skupia się na działalności wyłącznie w sieci, co ma swoje kosztowe uzasadnienie.  

Aplikacje mobilne od bukmacherów - funkcje, zalety, wady, skąd pobrać

Aplikacje mobilne od bukmacherów

Nie wszystkie zakłady bukmacherskie mają swoje punkty stacjonarne, ma je zaledwie kilku największych graczy, obecnych na rynku już od paru czy parunastu lat. Jednak wszyscy posiadają opcję obstawiania przez Internet. I tutaj pojawia się kluczowa kwestia udostępnienia swojej oferty. Dlatego oprócz tradycyjnej strony internetowej, zdecydowana większość zakładów wzajemnych posiada dedykowane aplikacje mobilne, umożliwiające korzystanie z ich oferty na smartfonach czy tabletach. Obecnie robi się to absolutnym standardem. Nawet jak nowy bukmacher wystartuje jedynie ze swoim serwisem internetowym, to możemy być pewni, że za jakiś czas będzie reklamował także swoją apkę. Takie czasy, takie wymogi rynku. 

Aplikacja mobilna od bukmachera – zalety i wady

Aplikacje bukmacherskie mają mnóstwo zalet i w sumie niewiele wad. Do największych plusów trzeba zaliczyć możliwość obstawiania dowolnego sportu tradycyjnego czy esport w jakimkolwiek miejscu i czasie – na łące, w lesie, w tramwaju, w przerwie w pracy, podczas zakupów, na spacerze z psem itd. Wszędzie, gdzie mamy urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Bo tylko tych dwóch rzeczy wymaga każda aplikacja mobilna zakładów bukmacherskich. No może jeszcze trzeba się zalogować (hasłem lub odciskiem palca) i doładować swoje konto. 

Dokonywanie szybkich wpłat i wypłat to kolejna niezwykle istotna zaleta każdej aplikacji bukmacherskiej. Żyjemy w „szybkich” czasach i przyzwyczajeni jesteśmy do natychmiastowych transakcji finansowych (np. dzięki kochanemu BLIK-owi) i tego też oczekujemy przy obstawianiu spotkań. Do zalet zaliczymy też kompleksowy dostęp do historii naszych zakładów, powiadomienia push (informujące o promocjach, wydarzeniach czy rozstrzygnięciach kuponów gracza), proste i szybkie dokonywanie zakładów (szczególnie ważne przy zakładach live) czy możliwość oglądania na żywo transmisji z wybranych spotkań.

A wady? Trzeba posiadać ten smartfon z dostępem do sieci, a to już praktycznie standard.

Aplikacja bukmacherska – skąd ściągnąć?

Mamy dwie opcje na ściągnięcie aplikacji zakładów bukmacherskich.

1. Możemy skorzystać z ich dostępności w sklepach z aplikacjami. Jednak mowa tylko o sklepie App Store z aplikacjami na smartfony z systemem iOS. Dla urządzeń działających na Androidzie Sklep Play nie udostępnia  takiej opcji.

2. Drugim sposobem jest bezpośrednie ściągnięcie aplikacji ze strony zakładów bukmacherskich. Mamy wtedy gwarancję pobrania właściwej aplikacji.

Co ważne, podczas instalacji samej aplikacji, możemy spotkać się z opcją potwierdzenia zainstalowania aplikacji z nieznanego źródła (lub coś podobnie brzmiącego), bądź trzeba będzie na chwilę wyłączyć taką opcję w ustawieniach smartfona (zwłaszcza w starszych urządzeniach). Sama instalacja dokona się automatycznie, a nam pozostanie zalogowanie się na nasze konto gracza lub założenie konta. 

Dla bukmacherów liczy się wygoda ich klientów, dlatego aplikacje mobilne stają się coraz lepsze i bardziej funkcjonalne. Pewnie kwestią czasu jest, jak jakiś bukmacher zdecyduje się na obecność rynkową wyłącznie za sprawą aplikacji mobilnej…

5 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Aplikacje mobilne od bukmacherów – funkcje, zalety, wady, skąd pobrać

spot_img