Każdy nowy gracz może na wykorzystać na stronie BetClic kod promocyjny. W jaki sposób można zgarnąć do 500 PLN na start? Dowiedz się więcej już teraz!

Betclic aktywny kod promocyjny. "KOD500" daje 500 PLN!
Betclic aktywny kod promocyjny. „KOD500” daje 500 PLN!

Betclic kod na bonus

Obstawianie w BetClic jest w stu procentach legalne, tak więc i odbieranie bonusu nie ma tutaj nic wspólnego z szarą strefą! Jeżeli chcesz grać u tego bukmachera, możesz to robić w całkowicie bezpieczny sposób!

Aktualny kod promocyjny BetClic to dla wielu zagadka. A niepotrzebnie, bo tak naprawdę wszystko sprowadza się do bardzo prostej sprawy, jaką jest wpisanie słowa „KOD500” w odpowiedniej rubryce w formularzu rejestracyjnym.

Rejestracja BetClic. Jaki kod promocyjny?

Czy można wpisać kod już po rejestracji? Nie, dlatego też tak istotne jest to, byś przy zapisywaniu się do bukmachera dobrze przemyślał, czy chcesz odebrać bonus powitalny!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Przygotowany przez BetClic bonus odbiera się przy kuponie numer jeden. Stawiasz go za maksymalnie 500 PLN, a w przypadku porażki – dostajesz pełny cashback! Przykładowo: przegrasz 200 złotych i właśnie 200 dostaniesz na konto w formie zwrotu!

Limitowany kod promocyjny jest tylko dostępny dla nowych graczy. W tym przypadku wszystko jest naprawdę proste – zresztą, możecie przekonać się o tym sami!

W ofercie bukmachera BetClic każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mamy tutaj dziesiątki kategorii, a przy tym tysiące zakładów online do gry!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.