Tylko specjalny kod promocyjny „KOD510” pozwala na zgarnięcie ekstra bonusu powitalnego u bukmachera Betclic. Dla nowych klientów do zdobycia jest nawet 510 PLN!

Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Betclic bonus powitalny 510 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Betclic bonus na start

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o najbardziej wymagających typerach. Nie można znaleźć jej na oficjalnej stronie bukmachera, wchodząc na nią w standardowy sposób.

Kod promocyjny „KOD510” musi być wpisany przy rejestracji konta, by można było otrzymać bonus powitalny w formie specjalnego cashbacku. Na czym dokładnie to polega?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nowi gracze w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie mogą otrzymać zwrot zagranej stawki. W tym przypadku może to być nawet 510 PLN, ale wszystko zależy od samego obstawiającego.

Bonus powitalny Betclic jest limitowany, a to oznacza, iż nie wiadomo dokładnie, do kiedy będzie można z niego skorzystać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą promocją, powinien jak najszybciej poważnie o niej pomyśleć.

Jak odbiera się bonus na start w Betclic Polska
⚽️⬇️⚽️

  1. Zakładanie konta na Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego „KOD510
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. Pełny zwrot w przypadku porażki!

Betclic działa zgodnie z przepisami. Jest to zatem w stu procentach legalny bukmacher w Polsce. I teraz to, co najważniejsze – można u niego nie tylko obstawiać, ale także oglądać mecze za darmo!

Kto już odebrał bonus powitalny w Betclic? Podobno na ten moment to jedna z najpopularniejszych promocji na start, więc podejrzewamy, że jest wśród was już wielu klientów tego bukmachera! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.