Betclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Tylko specjalny kod promocyjny „KOD550” pozwala na zgarnięcie ekstra bonusu powitalnego u bukmachera Betclic. Dla nowych klientów do zdobycia jest nawet 550 PLN!

Betclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!
Betclic bonus powitalny 550 PLN. Cashback ze specjalnym kodem promocyjnym!

Betclic bonus na start

Oferta specjalna przygotowana została z myślą o najbardziej wymagających typerach. Nie można znaleźć jej na oficjalnej stronie bukmachera, wchodząc na nią w standardowy sposób.

Kod promocyjny „KOD550” musi być wpisany przy rejestracji konta, by można było otrzymać bonus powitalny w formie specjalnego cashbacku. Na czym dokładnie to polega?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Nowi gracze w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie mogą otrzymać zwrot zagranej stawki. W tym przypadku może to być nawet 550 PLN, ale wszystko zależy od samego obstawiającego.

Bonus powitalny Betclic jest limitowany, a to oznacza, iż nie wiadomo dokładnie, do kiedy będzie można z niego skorzystać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą promocją, powinien jak najszybciej poważnie o niej pomyśleć.

Jak odbiera się bonus na start w Betclic Polska
⚽️⬇️⚽️

  1. Zakładanie konta na Betclic.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego „KOD550
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. Pełny zwrot w przypadku porażki!

Betclic działa zgodnie z przepisami. Jest to zatem w stu procentach legalny bukmacher w Polsce. I teraz to, co najważniejsze – można u niego nie tylko obstawiać, ale także oglądać mecze za darmo!

Kto już odebrał bonus powitalny w Betclic? Podobno na ten moment to jedna z najpopularniejszych promocji na start, więc podejrzewamy, że jest wśród was już wielu klientów tego bukmachera! 🙂

Betclic kod promocyjny 2020. Co wpisać?

Podczas rejestracji konta na www.Betclic.pl istnieje możliwość wpisania kodu promocyjnego. Wielu graczy wprawia to w niemałe zakłopotanie. Zupełnie niepotrzebnie – Betclic kod promocyjny jest po to, by pomagać, a nie szkodzić.

Betclic kod promocyjny 2020
Betclic kod promocyjny 2020

Niektórzy nie chcą wpisywać kodu, bo uważają, że trwa to zbyt długo. Tymczasem wystarcza parę sekund, by powiększyć standardowy bonus w Betclic i otrzymać na samym początku do 550 złotych zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu.

Jeżeli nie wpiszemy kodu przy rejestracji, w późniejszym czasie nie będziemy już mieli takiej możliwości. To bardzo istotne, a wiele osób nie ma świadomości, że tak to właśnie działa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bonus bez depozytu na Betclic.pl

Najchętniej wykorzystanym prezentem bukmacherskim przez graczy jest bonus bez depozytu. To nic innego jak prezent na start, który otrzymuje się bez konieczności wpłacania własnych środków.

Wiele osób chciałoby, aby premia bez depozytu dostępna była na www.Betclic.pl. Niestety, problem polega na tym, że nie wszystko zależy od dobrych chęci samych klientów.

Na ten moment bukmacher Betclic nie udostępnia bonusu bez depozytu. Nie wiadomo, czy za jakiś czas się to nie zmieni, ale my jesteśmy tutaj po to, by napisać jak wygląda stan faktyczny. Spekulacje zostawiamy komu innemu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Najlepsi bukmacherzy