Bukmacher BetClic przygotował bonus powitalny dla nowych klientów i nie ma wątpliwości co do tego, że jest to jedna z najpopularniejszych premii obecnych na naszym rynku. Zobacz, ile dokładnie można dzięki niej zyskać!

BetClic bonus powitalny. Ile kasy dla nowych graczy?
BetClic bonus powitalny. Ile kasy dla nowych graczy?

BetClic bonus powitalny 2019

BetClic opinie można znaleźć w sieci już od dawna, ale warto brać pod uwagę, że dotyczą one strony, która działała bez licencji Ministerstwa Finansów. Patrzcie zawsze na to, by sprawdzać aktualne dane – tym bardziej, iż również bonus powitalny Betclic różni się od tego, jaki był na tej stronie jeszcze parę lat temu.

Gracze chętnie odbierają bonus powitalny. Od lipca 2019 mogą w Polsce robić to zgodnie z przepisami, a to dlatego, iż mowa tutaj o stronie z wszystkimi niezbędnymi zgodami.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

500 PLN na start za rejestrację!

Co dokładnie możesz otrzymać przy rejestracji konta w BetClic? Na dobry początek jesteś w stanie zgarnąć nawet 500 PLN premii. Bukmacher Betclic oferuje bonus powitalny 500 PLN zakładu bez ryzyka, czyli jeśli Twój pierwszy zakład będzie przegrany to Betclic zwraca jego stawkę. Oczywiście, w późniejszym czasie cały czas możesz brać udział w promocjach oraz innych ofertach specjalnych dla klientów.

Nie ma nic trudnego w odbieraniu premii od BetClic. Twoje jedyne zadanie polega na wypełnieniu formularza online, wpisaniu kodu promocyjnego „KOD500„, oraz dokonaniu pierwszej wpłaty. Wszystko inne dzieje się automatycznie.

Pamiętaj, że stare konta zakładane w BetClic nie są obecnie zaliczane. Do niedawna strona ta była niezgodna z prawem, a można było w niej znaleźć nie tylko zakłady bukmacherskie, ale też grać w pokera czy korzystać z kasyna online.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus 500 PLN. KOD500

Betclic opinie graczy

„Betclic to bukmacher, którego znają chyba wszyscy, nareszcie można obstawiać legalnie. Kursy, oferta zakładów są bardzo dobre, czekam teraz na jeszcze lepsze promocje od Betclic”

„Jeżeli obstawiasz piłkę nożna to Betclic będzie idealny, dla mnie jest średni bo gram tylko sporty wirtualne, tutaj ofertę zakładów Betclic ma średnią niestety.”

„Bardzo fajny jest bonus powitalny na początek, 500 PLN zakładu bez ryzyka to spoko oferta, tylko trzeba pamietać żeby wpisać kod promocyjny „KOD500„, bez tego bonusu się nie dostanie.”


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.