Betclic cashback 2022. Kod promocyjny KOD550! Największy zwrot w Polsce – aż 550 złotych.

Największy zwrot u bukmachera za pierwszy przegrany kupon! Bukmacher Betclic ma dla graczy cashback, a dzięki niemu do zgarnięcia nawet 550 złotych. Obowiązuje kod promocyjny KOD550.

Betclic cashback 2020. Kod promocyjny KOD550! Największy zwrot w Polsce - aż 550 złotych.
Betclic cashback 2022. Kod promocyjny KOD550! Największy zwrot w Polsce – aż 550 złotych.

Betclic cashback 550 zł – kasa na start!

Oferta specjalna na start to bonus, który może być odebrany tylko przez nowo zarejestrowanych klientów. W naszym wpisie opisujemy cashback o wartości 550 złotych, który nie jest dostępny w standardowej ofercie zakładów.

Betclic Polska oferuje aż 550 złotych zwrotu w razie niepowodzenia w pierwszym kuponie postawionym u bukmachera na www.Betclic.pl. Takiej premii na takich zasadach nie ma nikt inny w Polsce!

Co zrobić, by w razie potknięcia nogi otrzymać zwrot? Nie ma w tym nic skomplikowanego – wszytko sprowadza się do wpisania kodu promocyjnego KOD550 oraz zagrania kuponu. Im wyższa stawka, tym pokaźniejsza wygrana lub zwrot.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Kod promocyjny Betclic 2022

Cashback nie może przekroczyć kwoty 550 złotych. W przypadku większych stawek następuje zwrot w maksymalnej wartości przewidzianej w promocji.

Uwaga! Tylko przy rejestracji można wpisać kod promocyjny. Jeżeli tego nie zrobimy, później nie będziemy już mieli takiej możliwości. Łatwo policzyć, ile można ewentualnie zyskać.

Początkujący typerzy nie powinni mieć większego problemu z postawieniem kuponu na stronie www.Betclic.pl. Dla tych najbardziej dociekliwych przygotowaliśmy filmik wideo, który pokazuje jak obstawiać mecze w Betclic Polska:

Betclic premia z kodem 2022

Betclic kod promocyjny jest cały czas dostępny. Jeżeli tylko się coś w tej kwestii zmieni, na pewno was poinformujemy, byście mogli zareagować w odpowiedni sposób. Oczywiście, Betclic na pewno nowych graczy nigdy nie zostawi bez żadnego bonusu i co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.

Cashback dotyczy tylko pierwszego kuponu zagranego po rejestracji, a nie pierwszego przegrane. Trzeba mieć to na uwadze przy rozpoczęciu obstawiania! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Betclic cashback 2022. Kod promocyjny KOD550! Największy zwrot w Polsce – aż 550 złotych.

spot_img