Betclic legalny bukmacher dla Polaków

Zakłady bukmacherskie to coraz bardziej popularna rozrywka w Polsce, dostarczająca wiele emocji i adrenaliny. Fani sportu, typowania i przewidywania wyników i rezultatów wydarzeń sportowych, mocno angażują się w wiele rozgrywek, pozostających w ofercie legalnych operatorów bukmacherskich. Wśród wielu serwisów można wyróżnić kilka, które charakteryzują się popularnością, ciekawą i atrakcyjną ofertą, wieloma korzystnymi funkcjami, bonusami i rabatami, jak również ładną, prostą i nieskomplikowaną budową serwisu internetowego.

bukmacher dla polaków betclic
Legalny bukmacher internetowy Betclic – Zakłady online dla Polaków

Jednym z nadal rozwijających się operatorów legalnych zakładów sportowych w Polsce jest Betclic. Jaką bukmacher posiada ofertę? Czy proponowane usługi są korzystne dla graczy? W jaki sposób operator zachęca do korzystania z jego usług? Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź w dalszej części artykułu, który w krótki sposób przedstawi charakterystykę bukmachera Betclic.

Legalność zakładów bukmacherskich Betclic

Zakłady bukmacher Betclic działają na rynku światowym od wielu lat i do tej pory szczyciły się sporym uznaniem wśród użytkowników i miłośników gier sportowych. Jednak po zaostrzeniu przepisów dotyczących hazardu w Polsce, bukmacher wycofał swoją ofertę z polskiego rynku.

Dobrą wiadomością jest fakt, że operator dołożył wszelkich starań, aby powrócić na polskie ” salony” i dać możliwość dalszego korzystania z usług polskim graczom. Betclic wróciło z pełną ofertą w 2019 roku, a jego usługi są w pełni legalne i wykonywane zgodnie z prawem.

Rejestracja u bukmacher Betclic

Betclic, jak wszystkie inne legalne serwisy jak STS czy Fortuna, posiada indywidualny dla siebie regulamin, a także zasady dotyczące przystąpienia do grona graczy oraz korzystania z oferty operatora. Pierwszym krokiem jest rejestracja podczas, której należy uzupełnić przygotowany formularz oraz podać dane osobowe. Zatwierdzenie danych oraz akceptacja regulaminu pozwoli je zweryfikować i przystąpić do grona graczy. Rejestracja jest nieco bardziej wymagająca niż miało to miejsce kilka lat temu, jednak nadal nie jest to proces skomplikowany, a uzupełnienie formularza proste i intuicyjne.

Podczas rejestracji wymagane jest również podanie Numeru PESEL, konta bankowego, jak również dodanie scanu dowodu osobistego. Dzięki tego rodzaju informacjom wszystkie proponowane usługi będą mogły przebiegać szybko, sprawnie, bezpiecznie i legalnie. 

bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy i darmowe promocje powitalne

Betclic, podobnie jak większość innych zakładów bukmacherskich przywita każdego nowego właściciela konta bonusem powitalnym, który można wykorzystać na dowolny cel. Bonus ten aktywowany jest za pomocą specjalnego kodu promocyjnego, który należy wpisać podczas rejestracji. Aktualny kod promocyjny Betclic to: BETONLINE. Wysokość bonusu zależna jest od kwoty pierwszej wpłaty. Operator podwaja złożony depozyt oferując 100% wpłaconej sumy, jednak nie przekraczającej 1000 zł. Ten specjalny bonus można wykorzystać na dowolne zakłady online, a operator posiada bardzo niskie wymagania dotyczące obrotu bonusem oraz możliwości jego wypłaty.

Pozostałe promocje w Betclic

Oprócz kodu promocyjnego Betclic posiada szereg innych promocji i bonusów dla graczy. Jednym z nich jest bonus za polecenie. Dzięki niemu stali gracze mogą uzyskać dodatkowe 40 zł, za polecenie operatora innemu użytkownikowi, który zarejestruje się na stronie.

Zachęcającą opcją jest również bonus mobile, który aktywowany jest przy pobraniu i korzystaniu z aplikacji mobilnej na telefon. Podobną promocję ma również bukmacher Fortuna. Dzięki obstawianiu wyników meczy i rezultatów wydarzeń sportowych poprzez aplikację na smartfon, możliwe jest uzyskanie cashbacku do 40 zł.

Ciekawym i opłacalnym rozwiązaniem jest także skorzystanie z usługi Multi+, która kierowana jest głównie do fanów zakładów akumulacyjnych. Dzięki zawieraniu zakładów, które posiadają co najmniej 5 wydarzeń, możliwe jest zwiększenie wygranej. W zależności od ilości pozycji zakładu Betclic procentowo zwiększa sumę uzyskanych środków. 

Oferta zakładów sportowych bukmachera Betclic

Legalny bukmacher Betclic posiada mocno rozbudowaną ofertę, w której zawartych jest wiele ciekawych propozycji. Dzięki mnogości dyscyplin sportowych i innych wydarzeń, możliwe jest wybranie tego najbardziej opłacalnego, dopasowanego do naszych możliwości, zainteresowań i potrzeb. Wśród kategorii znajdują się m.in.:

– piłka nożna,

– koszykówka,

– lekka atletyka,

– siatkówka,

– tenis,

– baseball,

– football amerykański,

– boks,

– krykiet, 

– kolarstwo,

– formuła 1,

– pływanie,

– rugby,

– sporty zimowe,

– inne.

Rozbudowana oferta, możliwość wybrania interesującej dyscypliny sportowej, kursy na wysokim poziomie, opłacalność zakładów – przemawiają za pozytywnym rozpatrzeniem oferty bukmachera. Oprócz solidnie przygotowanej oferty Betclic może także poszczycić się bardzo dobrze przygotowaną aplikacją mobilną, jak również atrakcyjnością zakładów na żywo. Propozycje zakładów Live są odświeżane na bieżąco, a skorzystać z nich można o każdej porze. Mnogość propozycji daje wiele ciekawych możliwości.

Metody płatności i obsługa klienta

Betclic to bukmacher, który z wielkim zaangażowaniem dba o każdego gracza. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możliwe jest korzystanie z wielu ciekawych usług przygotowanych przez operatora. Dokonywanie wpłat i wypłat jest proste, szybkie i wygodne. Szybkie przelewy, autoryzacje i zaksięgowanie depozytu daje możliwość natychmiastowego skorzystania z przedstawionych usług.

Betclic może także poszczycić się profesjonalną obsługa klienta. Fachowe podejście do każdego użytkownika, pomoc w razie problemów, możliwość konsultacji i rozwiania wszelkich wątpliwości, z pewnością pozytywnie wpływa na wizerunek serwisu oraz jakość wykonywanych usług. 

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Betclic legalny bukmacher dla Polaków

spot_img
Legalny bukmacher Betclic chce w szybkim tempie dogonić liderów zakładów sportowych w Polsce oferując im bogatą ofertę zakładów, wysokie kursy i niską marżę bukmachera. Czy uda im się to jeszcze w 2019 roku?Betclic legalny bukmacher dla Polaków