Betclic oddaje do 40 PLN. Promocja na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!

Ostatnie mecze eliminacji Euro 2020 mogą przynieść wiele zaskakujących rezultatów. Bukmacher Betclic ubezpiecza graczy od takich scenariuszy i ma dla graczy nawet 40 PLN zwrotu!

Betclic oddaje do 40 PLN. Promocja na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!
Betclic oddaje do 40 PLN. Promocja na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!

Betclic bonus na listopadowe mecze el. Euro 2020

Oferta specjalna jest dostępna dla wszystkich zarejestrowanych w Betclic. W przypadku braku konta, można to zmienić nawet i teraz! W tym celu wystarczy wejść na oficjalną stronę bukmachera www.Betclic.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

Tylko dla nowych graczy przygotowano specjalny kod promocyjny, który brzmi „KOD510„. Gracz wpisuje to hasło bonusowe na stronie, a w przypadku przegranej w pierwszym kuponie otrzymuje zwrot do 510 PLN!

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

Betclic w Polsce działa na 100% legalnie. Firma ta posiada licencję Ministerstwa Finansów, a więc może oferować swoje usługi całkowicie zgodnie z przepisami. Tyczy się to także wszelkich bonusowych promocji i nie tylko!

Zwrot za przegrany kupon bukmacherski

Oferta na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020 to zwrot, który można zgarnąć w przypadku niepowodzenia w kuponie wielokrotnym. Do zdobycia jest nawet 40 PLN, ale także i gracze obstawiający za mniejsze środki będą tutaj mieli coś dla siebie.

Warunki promocji są bardzo proste – gracz stawia kupon za co najmniej 20 PLN, zawiera w nim minimum 4 typy o kursie łącznym 4.0, a jeżeli nie wejdzie mu jedno spotkanie, dostanie pełny zwrot stawki.

Uwaga! Zwrotu nie można otrzymać, gdy przegranych zdarzeń na kuponie będzie więcej niż jedno. To warunek konieczny do otrzymania bonusowych pieniędzy.

Wszystkie dodatkowe środki przelane zostaną na konta odpowiednich osób w dniu 21 listopada. Na jeden profil przypada maksymalnie jeden zwrot – do 40 PLN.

Ubezpieczony kupon, czyli bez możliwości przegranej!

Oferta dotyczy meczów rozgrywanych w dniach 18-19 listopada. Gracz w swoim kuponie promocyjnym może zawrzeć typy przedmeczowe lub LIVE. Wszystko przede wszystkim zależy od obranej strategii.

19 listopada o godzinie 20.45 odbędzie się ostatni mecz reprezentacji Polski w tym roku. Nasza kadra na Stadionie Narodowym zmierzy się ze Słowenią. Kursy wyraźnie wskazują, że to piłkarze Jerzego Brzęczka są faworytami, ale – kto wie – może dojdzie tutaj do niespodzianki, która, gdyby nie promocja Betclic, popsułaby kupon wielu osobom? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Betclic oddaje do 40 PLN. Promocja na ostatnie mecze eliminacji Euro 2020!

spot_img