Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!

Przed nami zmagania podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów. W związku, że w dniach 17-18 zostaną rozegrane spotkania pierwszej rundy tych rozgrywek bukmacher BetClic przewidział promocję „Combi Crash” , w której to akcji zmniejsza ryzyko przegranej.

Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostana jest graczom jedynie w dniach trwania pierwszej rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów, czyli 17 i 18 września. Użytkownik, który chce wziąć udział w tej promocji musi się do tej akcji zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher w ramach tej akcji dopuszcza jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy na kuponie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na zmagania pierwsze rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Warto jest wiedzieć, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 50 PLN.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kuponie będzie jeden błąd bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki. Gracz może otrzymać 50 PLN.

Bonus znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych najpóźniej do 19 września.

Darmowy zakład bez ryzyka u legalnego bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny KOD510 w formularzu rejestracyjnym, a w zamian operator dokona aktywacji zakładu bez ryzyka.

Każdy nowym typer może otrzymać nawet zwrot do 510 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Betclic z bonusem na Ligę Mistrzów. Zwrot 50 złotych dla wszystkich!

spot_img