Betclic ze zwrotem na obstawianie esportu!

Limitowaną ofertę promocyjną na E-sport przygotował legalny bukmacher BetClic Polska. Każdy gracz, który zagra kupon pojedynczy z tej dyscypliny może liczyć na zwrot całej stawki za przegrany zakład.

Betclic ze zwrotem na obstawianie esportu!
E-Sport bonus

E-Sport bonus za darmo w Betclic

Dobrze wiadomo, że obecnie obstawiać mecze jest bardzo ciężko. Wynika to z tego, że korona wirus mocno również dotknął Świat sportu i tym samym oferty bukmacherów są niezwykle ubogie.

Jednak to sprawiło, że prawdziwy „boom” na chwilę obecną przeżywa E-sport. I z tej okazji legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocję, w której to dokonuje zwrotu stawki za przegrany kupon.

Promocja „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka” dostępna jest typerom w dniach od 26 marca do 29 marca do godz. 23:59. Gracz, który chce skorzystać z akcji „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka” obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

W ramach tej promocji kwalifikuje się wyłącznie pierwszy kupon, który to spełnia następujące warunki:

  • zakład pojedynczy
  • wyłącznie zdarzenia z E-sportu
  • typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • stawka zakładu co najmniej 20 złotych
STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ w najbliższych dniach gracze będą mogli obstawiać mecze chociażby w takich rach, jak: Fifa, Counter – Strike, League of Legends, czy Overwatch.

Użytkownik, który zagra zakład i zostanie on rozliczony jako wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej typer otrzyma zwrot stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 20 złotych.

BetClic Polska online. Kod promocyjny.

Warto jest mieć na uwadze, że legalny bukmacher online w Polsce BetClic oferuje każdemu nowemu graczowi już na sam początek pierwszy zakład bez ryzyka do 550 złotych. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, aby w razie przegranej otrzymać zwrot całej stawki, który wynieść może nawet 550 złotych.

Powyższy bonus będzie aktywny wyłącznie w momencie, kiedy to gracz wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Warto jest również przypomnieć, że obecnie gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet online. Wynika to z tego, że punkty bukmacherskie są nieczynne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Betclic ze zwrotem na obstawianie esportu!

spot_img