Bonus bez depozytu od bukmachera Betfan na 2020 rok! Jakie premie na start czekają na nowo zarejestrowanych, co zrobić, by je odebrać? Każdy może już teraz poznać szczegóły na ten temat!

Betfan bonus bez depozytu 2020. Jak odebrać kasę na start?
Betfan bonus bez depozytu 2020. Jak odebrać kasę na start?

Betfan bez depozytu 2020

Betfan to jeden z najpopularniejszych bukmacherów na tę chwilę. W naszym kraju żadna inna strona internetowa nie oferuje na start ponad 3000 złotych i to tylko za samą rejestrację oraz pierwsze wpłaty.

Dodatkowo, tylko tutaj do wykorzystania jest wyjątkowo prosty do zapamiętania kod promocyjny – a dzięki niemu bonus w formie zakładu bez ryzyka.

Dostępny w Betfan kod promocyjny brzmi po prostu „BETFAN” i może być wpisany jedynie przy rejestracji. Osoba, która już posiada konto u tego bukmachera, nie może skorzystać z dodatkowej premii – skazana jest tylko na promocje oferowane przez bukmachera dla regularnie grających.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak dostać bonus za darmo u bukmachera Betfan?

Czy w Betfan bonus bez depozytu jest dostępny? Bardzo wiele osób szuka informacji na ten temat. Trudno się temu dziwić, bo przecież każdy chce dostawać kasę za nic. Ale w przypadku Betfan takiej możliwości na tę chwilę nie ma – być może wkrótce się to zmieni, bo przecież rok 2020 jest długi!

Mimo wszystko, pakiet na start w Betfan wynosi ponad 3000 złotych. Już na starcie do odebrania jest zakład bez ryzyka do 100 złotych, a potem grube tysiące po dokonaniu wpłat i odpowiednim obrocie! Jakby na to nie patrzeć, tego rodzaju bonusu nie znajdziecie nigdzie indziej!

💰 Betfan bonus bez depozytu 2020 💰

  1. Rejestracja na www.Betfan.pl
  2. Kod promocyjny brzmi BETFAN
  3. Na start do odebrania 100 PLN jako zakład bez ryzyka
  4. Bonus powitalny to ekstra 3000 PLN
  5. Bonus bez depozytu nie jest dostępny!

Nie jest wykluczone, że pojawi się za jakiś czas na stronie Betfan kod promocyjny na bonus bez wpłaty. Nic na razie jednak na ten moment nie wiadomo. A że oferta i bez tego wyróżnia się na tle innych w sieci, chyba mało kto będzie czekał na coś jeszcze korzystniejszego!

Będziemy monitorować na bieżąco, jak wygląda sprawa z bonusem bez wpłaty. Damy znać, gdy tylko coś się w tej kwestii zmieni. Śledźcie na bieżąco naszą stronę – powiadamiamy o wszystkim, co jest istotne! 🙂


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.