Betfan lepszy od Betclic? – Sprawdź!

Wielu graczy na forach bukmacherskich sprzecza się, który bukmacher jest lepszy. My naturalnie nie podejmiemy się oceny, ale z drugiej strony dziś podamy ci, jakie bonusy ci bukmacherzy oferują!

betclic vs betfan
Betfan czy Betclic? Gdzie opłaca się obstawiać?

Oferta Betfan

W przypadku bukmachera Betfan, możesz liczyć na tzw. ,,Pakiet Pudziana” – czyli zestaw bonusów  ,,sygnowany” twarzą jednego z najbardziej znanych strongmenów świata – mianowicie chodzi nam tutaj o Mariusza Pudzianowskiego. W takim zestawie bonusowym od Betfan otrzymasz :

– Grę bez podatku!

– Zakłady z cashbackiem! (600zł limit)

– Paczkę z freebetami! (2×15 – max 30zł)

– bonus od twoich trzech depozytów! (max 2331zł)

Naturalnie warto jest omówić sobie teraz ten cały betfan bonus powitalny mianowicie warto jest zacząć od tego, że gra w Betfan jest całkowicie bez podatku. No ale oczywiście to nie jest najlepsze, bo na przykład rejestrując się u tego bukmachera, możesz otrzymać aż 15 zakładów typu freebet!

Jak wygląda ta część bonusu od Betfan? Otóż to bardzo proste – wpłacasz pierwszy depozyt – i otrzymujesz pierwsze 5 zakładów typu freebet na wirtualne zakłady. Po drugim depozycie – na e-sporty, a po trzecim, 5 zakładów na sporty tradycyjne! Naturalnie aby wypłacić ten bonus, i się w ogóle na niego załapać, możesz korzystać tylko z typów, które mają minimalnie 3 zdarzenia z kursem po 1.35. Oczywiście w przypadku zakładow od trzeciego depozytu (czyli na tradycyjne zakłady) to kurs minimalny wynosi 5,00. 

W przypadku kiedy jednak masz ochotę nie stracić swojej kasy, możesz wykorzystać bonus od betfan w postaci zakładów z cashbackiem. Przy pierwszej wpłacie masz 100zł bez ryzyka, przy drugiej 200, a przy trzeciej aż 300zł! Naturalnie trzeba uwzględnić tu to, że bukmacher Betfan zwróci ci środki, jednakże za każdym razem będą one pomniejszone o kwotę podatku. Aby wypłacić ten bonus, musisz nim czterokrotnie obrócić, na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami na kursie ogólnym kuponu równym co najmniej 3.0

Bonusy od Betclic!

W przypadku bukmachera Betclic, możesz liczyć na świetny bonus na start! Otóż betclic bonus powitalny wynosi aż 550zł cashbacku! To aktualnie najlepsza oferta na bonus bukmacherski, jeśli chodzi o zakład ze zwrotem środku za nietrafiony kupon! Co ciekawe, betclic nie ogranicza wcale kategorii zakładów, na jaką możesz obstawić swój otrzymany bonus. Pamiętaj jedynie o tym, że na wykorzystanie go masz 30dni, a żeby go wypłacić, musisz obrócić nim sześć razy po minimalnym kursie 2.0.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Betfan lepszy od Betclic? – Sprawdź!

spot_img