Betfan to legalny bukmacher bez podatku

Każda osoba zarejestrowana na stronie bukmachera Betfan może obstawiać mecze bez podatku. Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Doświadczeni typerzy uważają, że warto znać szczegóły na ten temat!

 Betfan to legalny bukmacher bez podatku
Betfan to legalny bukmacher bez podatku

Bukmacher online bez podatku

Granie bez podatku u bukmachera to temat, który był i chyba nadal będzie jednym z najpopularniejszych wśród typerów. Trudno się dziwić, bo przecież nie od dziś wiadomo, jak opłata na rzecz państwa wpływa na wygrywanie na obstawianiu meczów.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Betfan to na naszym rynku właśnie legalny bukmacher bez podatku. Można u niego stawiać kupony, które pozwalają na zdobywanie większych wygranych o 14 czy nawet 20 procent. A to wszystko w pełni legalnie i bezpiecznie!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak dokładnie działa obstawianie bez podatku w Betfan? Oto szczegóły:

  • Stawianie kuponu z minimum 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2,0 – 14% wygranych więcej
  • Stawianie kuponu z minimum 4 zdarzeniami o kursie co najmniej 4,0 – 20% wygranych więcej

Aktualny kod promocyjny do Betfan

Do zawierania zakładów niezbędne jest darmowe konto typerskie na stronie Betfan. Przy rejestracji możliwe jest wykorzystanie kodu promocyjnego, który brzmi „BETONLINE„. Osoby, które wpiszą to hasło bonusowe, otrzymają na dobry początek Zakład Bez Ryzyka do 50 PLN oraz standardowy bonus powitalny 3000 PLN!

W przeciwieństwie do innych stron bukmacherskich, w Betfan promocja bez podatku obowiązuje przez cały tydzień i całą dobę. Nie trzeba zatem grać tylko o wyznaczonych porach lub na konkretne dyscypliny.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Betfan to legalny bukmacher bez podatku

spot_img