Betfan to legalny bukmacher bez podatku

Każda osoba zarejestrowana na stronie bukmachera Betfan może obstawiać mecze bez podatku. Jak dokładnie to wygląda w praktyce? Doświadczeni typerzy uważają, że warto znać szczegóły na ten temat!

 Betfan to legalny bukmacher bez podatku
Betfan to legalny bukmacher bez podatku

Bukmacher online bez podatku

Granie bez podatku u bukmachera to temat, który był i chyba nadal będzie jednym z najpopularniejszych wśród typerów. Trudno się dziwić, bo przecież nie od dziś wiadomo, jak opłata na rzecz państwa wpływa na wygrywanie na obstawianiu meczów.

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Betfan to na naszym rynku właśnie legalny bukmacher bez podatku. Można u niego stawiać kupony, które pozwalają na zdobywanie większych wygranych o 14 czy nawet 20 procent. A to wszystko w pełni legalnie i bezpiecznie!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak dokładnie działa obstawianie bez podatku w Betfan? Oto szczegóły:

  • Stawianie kuponu z minimum 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2,0 – 14% wygranych więcej
  • Stawianie kuponu z minimum 4 zdarzeniami o kursie co najmniej 4,0 – 20% wygranych więcej

Aktualny kod na początek

Do zawierania zakładów niezbędne jest darmowe konto typerskie na stronie Betfan. Przy rejestracji możliwe jest wykorzystanie kodu promocyjnego w Betfan, który brzmi „BETONLINE„. Osoby, które wpiszą to hasło bonusowe, otrzymają na dobry początek Zakład Bez Ryzyka do 50 PLN oraz standardowy bonus powitalny 3000 PLN!

W przeciwieństwie do innych stron bukmacherskich, w Betfan promocja bez podatku obowiązuje przez cały tydzień i całą dobę. Nie trzeba zatem grać tylko o wyznaczonych porach lub na konkretne dyscypliny.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Betfan to legalny bukmacher bez podatku

spot_img