Bezpieczne 25 PLN na E-sport u bukmachera STS.

Specjalną ofertę promocyjną typerom E-sportu przygotował bukmacher STS – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO, aby w przypadku przegranej otrzymać darmowy bonus o wartości 25 PLN.

Bezpieczne 25 PLN na E-sport u bukmachera STS.
Zakład bez ryzyka na E-Sport

Zakład bez ryzyka w STS na E-Sport

Śmiało można powiedzieć, że obecnie obstawienie E-sportu jest dużo bardziej popularne niż miało to miejsce jeszcze kilka tygodni temu. Przyczyna tego wszystkiego jest bardzo prosta, a mianowicie zdecydowana większość dyscypliny jest zwieszona, a ty samym to wszystko przekłada się na oferty bukmacherów, które są ubogie.

Jednak kryzys nie dotknął świata E-sportu, gdzie to mecze są rozgrywane regularnie i tym samy można cały czas obstawiać mecze. W dodatku podczas najbliższych dni dojdzie do rywalizacji, w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Warto jest w tym wszystkim przypomnieć o promocji bukmachera STS – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”. W ramach tej akcji operator co tydzień zwraca stawkę za przegrany kupon z E-sportu.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.STS.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Pewny zakład na E-sport

W ramach tej oferty kwalifikuje się jedynie zakład SOLO, na którym to może znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej z E-sportu, a jego kurs minimalny nie może być mniejszy niż 1.85.

Na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami rozgrywki chociażby w takich grach, jak m.in. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Stawka minimalna kuponu to 50 PLN, ale z tej oferty wykluczone są automatycznie zakłady, które zostały zawarte za środku bonusowe.

Należy mieć na uwadze, że promocją jest objęty wyłącznie pierwszy kupon, który zostanie zagrany w okresie od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58. Zakład jak okaże się wygrany to super. Cała kwota wówczas znajdzie się na koncie typera. Natomiast, jeśli faworyt Cię zawiedli to typer otrzyma bonus o wartości 25 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Nie można zapominać, że nadal wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. To wszystko sprawiło, że bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną nowy graczom, ponieważ w skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Użytkownik na wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć jedynie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bezpieczne 25 PLN na E-sport u bukmachera STS.

spot_img