Biden, Trump, a może West? Wybory USA typy bukmacherskie

Donald Trump, Joe Biden, a może… Kanye West? 3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie, a rywalizacja o tytuł głowy państwa nabiera rozpędu. 

Biden, Trump, a może West? Wybory USA typy bukmacherskie
Biden, Trump, a może West? Wybory USA typy bukmacherskie

Nie chcą świeżości

Przede wszystkim wydawało się, że dojdzie do reelekcji Trumpa. Jeszcze kilka miesięcy temu inny scenariusz nie wchodził w grę. Oczywiście właściwie od początku Biden był jego głównym konkurentem, ale nie spodziewano się, że faktycznie ma szanse go wyprzedzić. Tak się jednak stało. Każdy kolejny sondaż jest dla niego. Czasami przewaga jest wynosi nawet kilkanaście punktów procentowych.

Zastanawiające jest to, że odkąd Barack Obama przestał być prezydentem USA, to tamtejsi mieszkańcy w ogóle nie domagają się świeżej krwi. Trump ma 74 lata, a Biden niebawem skończy 78 lat. To jego trzecia w życiu walka o Biały Dom. Wiecie, że został wybrany po raz pierwszy do Senatu w 1972 roku, kiedy prezydentem był Richard Nixon? Czyli wtedy, gdy Wojciech Fortuna zdobył złoty medal dla Polski na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Sapporo. 

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Czego chce Kanye West?

Za Bidenem przemawia doświadczenie i możliwe, że właśnie m.in. z tego powodu Amerykanie wybiorą go na prezydenta. Gdyby tak się faktycznie stało, zostałby najstarszym prezydentem USA. Ale Trump jeszcze się nie poddał. Spekuluje się, że to on stoi za tym, by Kanye West startował na prezydenta. To jego przyjaciel, który – według plotek – miałby mu „dać” głosy Afroamerykanów. 

Musimy teraz zrealizować obietnicę Ameryki, ufając Bogu, jednocząc naszą wizję i budując naszą przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych – napisał na Twitterze raper. Możliwe, że to działanie, które ma wspierać Trumpa. Albo promocja nowej płyty. Lub faktycznie sądzi on, że uda mu się wygrać wybory 2020, które odbędą się za niespełna cztery miesiące.

W BETFAN już teraz możecie typować, jakiego wyboru dokonają Amerykanie. Według analityków legalnego polskiego bukmachera na 56% postawią oni na Bidena. 42% szans na Trump. Reszta kandydatów – w tym West – będzie dla nich tylko tłem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Biden, Trump, a może West? Wybory USA typy bukmacherskie

spot_img