Bonus 60 PLN od Betclic. Stawiasz zakłady wielokrotne – masz EKSTRA kasę!

Bukmacher legalny Betclic ma dla graczy specjalną promocję, w której do zdobycia jest 60 PLN ekstra. Wszystko to w formie bonusu od zagranych kuponów wielokrotnych! Poznaj szczegóły w naszym wpisie!

Bonus 60 PLN od Betclic. Stawiasz zakłady wielokrotne - masz EKSTRA kasę!
Bonus 60 PLN od Betclic. Stawiasz zakłady wielokrotne – masz EKSTRA kasę!

BetClic promocja online

Promocja dostępna jest tylko w dniach 22-28 lipca. Jeżeli chcesz wziąć w niej udział, musisz dołączyć do oferty, czyli kliknąć odpowiedni przycisk na oficjalnej stronie bukmachera.

W tym przypadku nie jest wymagany żaden ekstra Betclic kod promocyjny. Jedyne, co należy zrobić, to spełnić proste warunki oferty i dzięki temu otrzymać bonus, który wynosi aż 60 PLN!

Nie masz jeszcze konta? Przypominamy, że Betclic bonus powitalny to nawet 500 PLN! Na łamach naszej strony znajdziesz dużo informacji na ten temat – przeczytaj, jeśli tylko masz na to ochotę!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny na bonus 500 PLN. KOD500

Stawiasz kupony – odbierasz 60 PLN!

Do opisywanej oferty kwalifikują się kupony przedmeczowe lub LIVE postawione za minimum 20 złotych. Kurs ogólny nie może wynieść mniej niż 3.00, a zakład . nie może składać się tylko z jednego typu.

Wymagania w skrócie wyglądają następująco:

  • Minimalny kurs: 3.00
  • Minimalna stawka: 20 złotych
  • Kupon przedmeczowy lub LIVE
  • Kupon wielokrotny zagrany w dniach 22-28 lipca

Jeżeli w trakcie trwania promocji trafisz trzy takie kupony, na twoim koncie w kolejnym tygodniu pojawi się 60 PLN premii ekstra! Dodatkowe środki można wykorzystać na co się tylko chce!

To jak – gotowy na bonus Betclic? 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus 60 PLN od Betclic. Stawiasz zakłady wielokrotne – masz EKSTRA kasę!

spot_img