Bonus dla graczy na LaLigę w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.

Po przerwie wracamy z rozgrywkami w hiszpańskiej LaLiga. Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom, w której typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe bonusy. Bowiem pula nagród akcji „Piłkarski Jackpot” wynosi, aż 45 000 PLN.

Bonus dla graczy na LaLigę w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.
Piłkarski Jackpot w Betclic.

Piłkarski Jackpot w Betclic.

Czas na kolejną czołową ligę, która wznowi swoje rozgrywki po przerwie, czyli hiszpańską LaLigę. Emocji można być pewnym, że nie zabraknie, ponieważ zostaną rozegrane chociażby takie starcia, jak m.in. Valencia vs Levante, Real Mallorca vs FC Barcelona czy Real Madryt vs Eibar.

Na tą okazję bukmacher Betclic Polska przygotował specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki. Jest na pewno o co walczyć, bowiem pula nagród wynosi, aż 45 000 PLN.

Chcesz skorzystać z akcji „Piłkarski Jackpot”? Jak tak, to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać do 12 czerwca do godz. 22:00. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.Betclic.pl, a następnie użytkownik musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Piłkarski Jackpot”.

Bonus dla graczy za obstawienie meczy.

Następnie pozostaje już typerom obstawienie meczy. W ramach oferty promocyjnej „Piłkarski Jackpot” kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których muszą znajdować się wyłącznie następujące mecze:

  • Valencia vs Levante
  • Espanyol vs Alaves
  • Celta Vigo vs Villarreal
  • Leganes vs Valladolid
  • Real Mallorca vs FC Barcelona
  • Athletic vs Atletico
  • Real Madryt vs Eibar
  • Real Sociedad vs Osasuna
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Na każde wyżej wymienione spotkanie gracze mają prawo oddać wyłącznie podstawowe typy, tj. 1 lub x lub 2, tj. [wygrana gospodarzy lub gości bądź remis]. Pamiętać trzeba, że zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Warto jest również mieć na uwadze, że każdy gracz ma prawo zagrać pięć kuponów promocyjnych, a stawka każdego z nich nie może być mniejsza 10 PLN.

Graczom, którym uda się poprawnie wytypować powyższe spotkania to oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki, ponieważ podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 45 000 PLN.

Kod na bonus do 550 PLN w Betclic Polska.

Warto jest wiedzieć, że wszyscy użytkownicy mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera Betclic Polska bez żadnego ryzyka. Jednak chcąc skorzystać z Cashbacka trzeba mieć na uwadze, że koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej użytkownik nie straci gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki do 550 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że wszyscy typerzy mogą wygrywać większą gotówkę u bukmachera Betclic. Dostępna jet oferta bowiem „Multi+”, w której to wygrana są zwiększane nawet o 50%.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus dla graczy na LaLigę w Betclic. Pula nagród 45 000 PLN.

spot_img