Bonus dla każdego gracz za obstawianie meczy od STS. 30 złotych co tydzień dla każdego!!

Bukmacher STS przyznaje darmowe środki graczom za obstawienie meczy. Wystarczy, że typer zagra kupony za łączną stawkę 200 złotych w czasie jednego tygodnia, a w zamian otrzyma premię o wartości 30 złotych i to bez znaczenia jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus dla każdego gracz za obstawianie meczy od STS. 30 złotych co tydzień dla każdego!!
Darmowa gotówka dla graczy za darmo

Darmowa gotówka dla graczy za darmo

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz typer wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta akcja składa się okresów rozliczeniowych (Etapów), każdy z nich dostępny jest typerom od poniedziałku od godz. 01:00 do niedzieli do 23:59 i tak, aż do odwołania. Należy jednak pamiętać, że gracz, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłączne na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce „Extra 30 PLN”.

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje zakłady SOLO i AKO, których kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 1.85. Na kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia jakie posiada wspomniany operator w swojej ofercie. Typy mogą być z tak popularnych rozgrywek jak piłka nożna, tenis, czy siatkówka, a także z esportu oraz kolarstwa.

betfan darmowy bonus bez ryzyka
Obstawianie bez podatku u legalnego bukmachera Betfan online

Stawka minimalna każdego zakładu to minimum 2 złote. Jednak należy mieć na uwadze, że z promocji anulowane są automatycznie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji oraz dokona zawarcia kuponów za łączną sumę minimum 200 złotych otrzyma premię 30 złotych i to bez znaczenia jak jego zakłady zostały rozliczone.

Ci tydzień każdy typer może otrzymać jeden bonus.

STS: Kod promocyjny za darmo:

Obstawianie esportu w STS to nie tylko wyższe kursy ale również akcje promocyjne. Bukmacher STS online przyznaje darmowe 29 złotych dla każdego typera, który dokona rejestracji konta oraz wpisz hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywana depozytu!

Natomiast użytkownik, który wpłaci pierwszy raz swoją gotówkę może liczyć na extra premie, która może wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus dla każdego gracz za obstawianie meczy od STS. 30 złotych co tydzień dla każdego!!

spot_img