Bonus dla każdego na sporty wirtualne od STS. Darmowe 25 złotych co tydzień.

W związku z korona wirusem oferty zdecydowanej większości bukmacherów są ubogie. To wszystko sprawia, że coraz bardziej popularne staje się obstawienie, m.in. sportów wirtualnych. Takie, jak właśnie chociażby piłka nożna, czy też tenis. W dodatku legalny bukmacher bukmacher STS przygotował niezwykle ciekawą ofertę promocyjną graczom na sporty wirtualne, w której to typerzy już co tydzień mogą otrzymać darmowy bonus o wartości 25 złotych.

Sporty wirtualne. Bonus dla graczy

Sporty wirtualne. Bonus dla graczy

Nie da się ukryć, że obstawienie sportów wirtualnych w Polsce popularne jest z tego względy, że stosunkowo bardzo łatwo można zarobić gotówkę. Bowiem chociażby spotkania w piłce nożnej trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w prawdziwym pojedynku. To wszystko sprawia, że szybko można powiększyć swój budżet.

Legalny bukmacher STS w swojej ofercie posiada rozmaite propozycje gier w sportach wirtualnych, zaczynając od wspomnianej piłki nożnej, po tenisie oraz wyścigi psów i kotów. W dodatku wspomniany operator posiada szeroką ofertę zakładów.

Bonus na sporty wirtualne:

Dodatkowo bukmacher STS online oferuje graczom cotygodniowy bonus na obstawienie sportów wirtualnych. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie nacisnąć przycisk „Weź udział”, który znajduje się w sekcji bonusy.

Następnie pozostaje już wyłącznie obstawianie zdarzeń ze sportów wirtualnych. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady zarówno SOLO oraz AKO ze zdarzeniami obecnie typy ze sportów wirtualnych, z kursem całkowitym nie mniejszy niż 2.00

Promocja trwa do odwołania, ale nie można zapominać, że składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wystarczy, że typer w tym okresie zagra zakłady za minimum 300 złotych, które spełniają powyższe warunki promocji. A w gratisie otrzyma bonus o wartości 25 złotych i to bez najmniejszego znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że w czasie każdego etapu gracz ma prawo otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w którego skład wchodzą chociażby darmowe środki o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejną premię może liczyć kolejny gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać wyłącznie przez internet online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Najlepsi bukmacherzy: Bonus dla każdego na sporty wirtualne od STS. Darmowe 25 złotych co tydzień.

spot_img