Bonus dla każdego na sporty wirtualne od STS. Darmowe 25 złotych co tydzień.

W związku z korona wirusem oferty zdecydowanej większości bukmacherów są ubogie. To wszystko sprawia, że coraz bardziej popularne staje się obstawienie, m.in. sportów wirtualnych. Takie, jak właśnie chociażby piłka nożna, czy też tenis. W dodatku legalny bukmacher bukmacher STS przygotował niezwykle ciekawą ofertę promocyjną graczom na sporty wirtualne, w której to typerzy już co tydzień mogą otrzymać darmowy bonus o wartości 25 złotych.

Bonus dla każdego na sporty wirtualne od STS. Darmowe 25 złotych co tydzień.
Sporty wirtualne. Bonus dla graczy

Sporty wirtualne. Bonus dla graczy

Nie da się ukryć, że obstawienie sportów wirtualnych w Polsce popularne jest z tego względy, że stosunkowo bardzo łatwo można zarobić gotówkę. Bowiem chociażby spotkania w piłce nożnej trwają zdecydowanie krócej niż ma to miejsce w prawdziwym pojedynku. To wszystko sprawia, że szybko można powiększyć swój budżet.

Legalny bukmacher STS w swojej ofercie posiada rozmaite propozycje gier w sportach wirtualnych, zaczynając od wspomnianej piłki nożnej, po tenisie oraz wyścigi psów i kotów. W dodatku wspomniany operator posiada szeroką ofertę zakładów.

Bonus na sporty wirtualne:

Dodatkowo bukmacher STS online oferuje graczom cotygodniowy bonus na obstawienie sportów wirtualnych. Wystarczy zalogować się na swoje konto na stronie www.STS.pl, a następnie nacisnąć przycisk „Weź udział”, który znajduje się w sekcji bonusy.

Następnie pozostaje już wyłącznie obstawianie zdarzeń ze sportów wirtualnych. W ramach tej oferty kwalifikują się zakłady zarówno SOLO oraz AKO ze zdarzeniami obecnie typy ze sportów wirtualnych, z kursem całkowitym nie mniejszy niż 2.00

Promocja trwa do odwołania, ale nie można zapominać, że składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Wystarczy, że typer w tym okresie zagra zakłady za minimum 300 złotych, które spełniają powyższe warunki promocji. A w gratisie otrzyma bonus o wartości 25 złotych i to bez najmniejszego znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że w czasie każdego etapu gracz ma prawo otrzymać jeden bonus.

Kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi pakiet powitalny, w którego skład wchodzą chociażby darmowe środki o wartości 29 złotych do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Na kolejną premię może liczyć kolejny gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas wspomniany operator przyznaje bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 złotych.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.

Nie można zapominać, że w dalszym ciągu mecze można obstawiać wyłącznie przez internet online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus dla każdego na sporty wirtualne od STS. Darmowe 25 złotych co tydzień.

spot_img