Bonus do 100 PLN na mecz Węgry – Polska od Betclic

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom na pojedynek eliminacyjny pomiędzy Węgrami, a Polską przygotował bukmacher Betclic Polska. Za zagranie zakładu SOLO typer może otrzymać nawet 100 PLN.

Bonus do 100 PLN na mecz Węgry - Polska od Betclic
Darmowa kasa na mecz Węgry – Polska od Betclic.

Darmowa kasa na mecz Węgry – Polska od Betclic.

A śmiało trzeba powiedzieć, że pojedynek pomiędzy Węgrami, a Polską zapowiada się bardzo ciekawie. Po pierwsze oba zespoły będą chciały udanie rozpocząć eliminacje. A poza tym wszystko wskazują, że te reprezentację będą walczyć o drugą lokatę, ponieważ wygranie rywalizacji z Anglią będzie bardzo trudne.

Użytkownik, który chce skorzystać z promocji „Chose your Boost” i walczyć o 100 PLN musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. Poza tym wspomniana oferta aktywna jest do 25 marca do godziny 23:59.

Betclic zwiększa wygrane graczom o 100%.

Zadaniem graczy w promocji „Chose your Boost” jest zagranie zakładu pojedynczego, tzw. SOLO, na którym musi znajdować się wyłącznie typ na mecz Węgry vs Polska. Zdarzenie może pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak stawka zakładu nie może być mniejsza niż 20 PLN.

Wysokość premii, jaka zostanie przyznana na konto gracza wynikać będzie wyłącznie z jednego czynnika. A mianowicie od wysokości kursu:

  • kurs między 2.00 – 2.50 – o 25% większa wygrana
  • kurs między 2.51 – 3.50 – o 50% większa wygrana
  • równy lub wyższy niż 3.51 – 0 100% większa wygrana
STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jeśli zagrany zakład okaże się wygrany i spełnia poza tym powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie bonus, a maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to w zamian typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.

Bonus powitalny w Betclic Polska 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na start najnowszy pakiet powitalny, w którym to można liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Jednak koniecznie jest wpisanie kodu promocyjnego –> KOD550 podczas zakładania konta.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to w zamian typer będzie mógł liczyć na zwrot stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus do 100 PLN na mecz Węgry – Polska od Betclic

spot_img