Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie.

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną za obstawienie meczy. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki do 50 PLN.

Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie.
50 PLN na PKO Ekstraklasę za obstawienie meczy

50 PLN na PKO Ekstraklasę za obstawienie meczy

Owszem może emocjonujących starć nie będzie zbyt dużo podczas dzisiejszych pojedynków. Jednak przed nami kilka dosyć ciekawych potyczek, jak m.in. Piast Gliwice – Raków Częstochowa, Wisłą Kraków vs Zagłębie Lubin, czy też Legia Warszawa – Wisła Płock.

Na przeciw wychodzi legalny bukmacher www.eFortuna.pl, który oferuje promocją „Ekstraklasowy bezpiecznik”, która jest aktywna do 25 lipca do godziny 23:59.

50 PLN na PKO Ekstraklasę od bukmachera eFortuna

Warunkiem wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu AKO za minimum 50 PLN, na którym musi znajdować się co najmniej cztery zdarzenia z dowolnych spotkań PKO Ekstraklasy.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 50 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Legalny bukmacher Fortuna online oferuje każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Jednak chcąc liczyć na wyżej wymienione bonusy trzeba koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus do 50 PLN za obstawienie meczy w Fortunie.

spot_img