Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy z piłki nożnej. Oprócz wygranej gotówki na konto gracza może trafić nawet 40 PLN.

Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?
Darmowe 40 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Darmowe 40 PLN za obstawienie meczy od Betclic

Śmiało można powiedzieć, że na pewno jest co typować, bowiem rozgrywane są mecze w większości lig, jak Premier League, LaLiga, Serie A, Bundesliga, czy też PKO Ekstraklasa.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Misja kupon” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana akcja aktywna jest graczom wyłacznie do 26 września do godziny 23:59.

Misja kupon w Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska dopuszcza wyłącznie zakłady AKO, tzw. wielozdarzeniowe, które to muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia, ale wszystkie muszą pochodzić z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek
  • kurs łączny nie mniejszy niż 3.00
  • stawka minimalna 20 PLN
Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?
Bonus bez depozytu w Superbet

W przypadku, gdy zakłąd zagrany przez gracza spełnia powyższe warunki i zostanie rozliczony, jako wygrany to super. Bowiem oprócz wygranej gotówki typer otrzyma premię o wartości 40 PLN.

Aktualny kod promocyjny w Betclic

Wszyscy użytkownicy, którzy podczas rejestracji konta u legalnego bukmachera Betclic Polska online wpiszą kod promocyjny –> KOD550 dokonają aktywacji Cashbacka.

W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki za jaką został zagrany bezpieczny kupon. Maksymalnie może on wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus na piłkę nożna na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

spot_img