Bonus na start u firmy Superbet

Superbet to stosunkowo nowy bukmacher, który zadebiutował na rynku w 2018 roku. Rumuńskie przedsiębiorstwo to kolejny zagraniczny podmiot oferujący zakłady sportowe po otrzymaniu stosownej licencji Ministerstwa Finansów. Oferta nie odbiega znacząco od naszych legalnych bukmacherów i według opinii użytkowników jest to jak najbardziej sprawdzony i godny polecenia bukmacher. Ambasadorem serwisu jest nasz wybitny polski bramkarz Jerzy Dudek, a od niedawna na oficjalnej stronie możemy również zobaczyć Sławomira Peszko i Jana Błachowicza.

Bonus na start u firmy Superbet

Jest to znakomita decyzja i dobry chwyt marketingowy, który już zaowocował wzrostem popularności. Dobra oferta to tylko jeden z plusów Superbet. Kolejnym atutem jest solidny bonus na start, który gwarantuje mnóstwo korzyści. Jest to bardzo ważny temat, ponieważ nowi gracze w pierwszej kolejności sprawdzają, czy promocja u danego bukmachera jest warta uwagi. Konkurencja na polskim rynku cały czas się powiększa i każdy chce pozyskać jak największą liczbą nowych osób. Jak wygląda oferta promocyjna w Superbet?

SUPERBET REJESTRACJA

Przed skorzystaniem z promocji powitalnej musimy założyć konto gracza. Ten proces jest niezbędny, jednak dzięki funkcji „szybka rejestracja” zajmie to dosłownie kilka chwil. Wchodzimy na oficjalną stronę bukmachera, a następnie klikamy czerwoną zakładkę „Rejestracja” znajdującą się w prawym górnym rogu. Formularz składa się z zaledwie jednej strony, na której musimy uzupełnić takie dane jak imię, nazwisko, adres e-mail, nazwę użytkownika, hasło i numer PESEL. Dodatkowo tak jak w przypadku wszystkich firm mamy specjalne okno „kody promocyjne”. Jeśli wpiszemy superbet kod promocyjny  „TYPERVIP”, to otrzymamy dodatkowe benefity z promocji powitalnej, która powiększy kwotę cashbacku.

Na koniec w ostatnim etapie potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat i wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji marketingowych. Zgodę tę możemy w każdej chwili anulować, wchodząc na nasz profil główny. Klikamy w czerwony napis „Rejestracja” i od tej pory typowanie w Superbet stoi przed nami otworem. Pamiętajmy, że jest to konto tymczasowe, które nakłada limity wpłat i zabrania wypłacania środków. W celu aktywacji pełnego konta będziemy musieli dosłać zdjęcia dowodu osobistego i uzupełnić dodatkowe dane.

CASHBACK DO 500 ZŁ

Najważniejszy bonus w Superbet to zakład bez ryzyka do kwoty 500 zł. Tym razem gra i korzystanie z tej promocji różni się od standardowej wersji cashbacka, który pojawia się u innych firm. Po zarejestrowaniu konta, w ciągu 14 dni mamy obowiązek dokonać pierwszego depozytu inaczej nasz bonus przepadnie. Następnie przez 7 dni możemy obstawiać zakłady, nie bojąc się o stratę pieniędzy. Jeśli po tygodniu zmagań okaże się, że nasze kupony nie były szczęśliwe, bukmacher zwróci nam sumę przegranych stawek z całego okresu do 500 zł. Zakład bez ryzyka w Superbet podlega 4-krotnemu obrotowi na kuponach z minimum 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.80. Kurs pojedynczego meczu musi wynosić 1.30, a na obrót jest zaledwie 14 dni!

BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU

Drugą formą promocji jest, a zarazem opcją na dodatkowy zarobek w przypadku poprawnego typowania jest bonus od pierwszej wpłaty. Jest on bardzo popularny wśród innych legalnych bukmacherów, dlatego nie dziwi nas fakt, że Superbet zgodnie z trendami wprowadził 100% do 50 zł, dokonując depozytu za pomocą jednej z pięciu metod płatności (VISA/Mastercard, Paysafecard, tPay, Neteller, przelew tradycyjny).

Minimalna pierwsze kwota wpłaty to 20 zł, a maksymalna wysokość bonusu to wspomniane 50 zł. Wygrana z obstawiania trafia na nasze konto bonusowe. Na duży plus zasługują warunki obrotu, które są bardzo przystępne. Środkami bonusowymi musimy obrócić zaledwie 1 raz na kuponie z minimum 2 zdarzeniami i kursem łącznym nie mniejszym niż 1.80. Kurs pojedynczego zdarzenia ma wynosić minimum 1.30. Gracz ma na obrót tylko 7 dni!

MOCNE UDERZENIE – NAWET DO 100% POWIĘKSZENIA WYGRANEJ

Zarejestrowani gracze oprócz promocji powitalnej otrzymują stały bonus do kuponów AKO. Działa to na zasadzie im więcej zdarzeń tym większa procentowa wygrana. Promocja zaczyna się od 5 zdarzeń, a kończy na 24 lub więcej. Widełki procentowe wyglądają następująco:

– 5 zdarzeń (+ 7% do wygranej)

– 6 zdarzeń (+ 10%)

– 7 zdarzeń (+ 15%)

– 8 zdarzeń (+ 20%)

– 9 zdarzeń (+ 25%)

– 10 zdarzeń (+ 30%)

– 11 zdarzeń (+ 35%)

– 12 zdarzeń (+ 40%)

– 13 zdarzeń (+ 45%)

– 14 zdarzeń (+ 50%)

– 15 zdarzeń (+ 55%)

– 16 zdarzeń (+ 60%)

– 17 zdarzeń (+ 65%)

– 18 zdarzeń (+ 70%)

– 19 zdarzeń (+ 75%)

– 20 zdarzeń (+ 80%)

– 21 zdarzeń (+ 85%)

– 22 zdarzeń (+ 90%)

– 23 zdarzeń (+ 95%)

– 24 zdarzeń lub więcej (+ 100% do wygranej)

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus na start u firmy Superbet

spot_img