Bonus na tenis na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher Betclic Polska za typowanie meczy tenisowych. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 40 PLN formie środków bonusowych.

Bonus na tenis na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?
Gwarantowane 40 PLN za typowanie meczy

Gwarantowane 40 PLN za typowanie meczy

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obecnie obstawiać, ponieważ przed nami bardzo ciekawe mecze w Indian Wells, gdzie to dodatkowo możemy oglądać naszego rodaka, Huberta Hurkacza, który to dzisiaj zmierzy się z Karacjewem.

Na tą okazję bukmacher Betclic przygotował ofertę promocyjną „Misja tenis”, która jest aktywna wszystkim graczom wyłącznie do 17 października do godziny 23:59. Użytkownik, który chce dołączyć do tej oferty koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl.

Bonus za aktywność od Betclic

Legalny bukmacher Betclic Polska w ramach promocji „Misja tenis” dopuszcza jedynie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to koniecznie muszą znajdować się same zdarzenia z tenisa. Mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Trzeba mieć dodatkowo na uwadze fakt, że kurs łączny kuponu wynosić musi minimum 3.00, zaś stawka minimalna nie może być mniejsza niż 20 PLN.

najlepsze promocje bukmacherskie
Bukmacher STS z nową promocją dla typerów

W przypadku, gdy dwa kupony okażą się wygrane to super. Gracz, oprócz wygranej gotówki otrzyma premię w wysokości 40 PLN, za którą będzie mógł obstawiać dodatkowe mecze.

Nowy kod promocyjny w Betclic 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na bezpieczny pierwszy kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Założenie konta w Betclic jest bardzo uproszczone i trwa zaledwie kilka minut, można także korzystać z konta tymczasowego.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, gdzie można otrzymać nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonus na tenis na żywo w Betclic. Jak odebrać ekstra 40 PLN?

spot_img