Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Legalny bukmacher eWinner PL wszystkim nowym graczom oferuje najnowszy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać nawet 655 PLN na start.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera eWinner?

Warto jest dodać, że w skład pakietu powitalnego u bukmachera eWiiner wchodzą następujące bonusy: Cashback do 155 PLN oraz premia równowartości depozytu do 500 PLN.

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest do rejestracji konta na stronie www.eWinner.pl. Cały proces zajmie dosłownie kilka chwil i co ważne nie sprawi nikomu żadnych problemów.

Bonus do 655 PLN na start w eWinner:

Należy mieć na uwadze, że chcąc dokonać wyżej wymienionych bonusów należy koniecznie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.

Po czym pozostaje już dokonanie depozytu i zagranie dowolnego kuponu. Na zakładzie promocyjnym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera eEwinner.

sts bonus bez depozytu
STS bonus 2021

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. Natomiast w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 155 PLN. To bonus jaki oferuje bukmacher eWinner swoim klientom.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu drugiej wpłaty każdy z użytkowników otrzyma premię jej równowartości. Najwyższa kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

spot_img

Najlepsi bukmacherzy

spot_img