Bukmacher TOTALbet przyznaje darmowy bonus bez wpłaty za rejestrację. Za poprawny proces rejestracyjny bukmacher przyzna 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Darmowa gotówka dla nowych graczy bez wpłaty

Bonus może otrzymać każdy gracz, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera TOTALBET.

Wystarczy założyć konto i poprawnie przejść proces weryfikacji danych, a w zamian bukmacher przyzna bonus w wysokości 10 PLN za zawarcie kuponu.

Co istotne środki trafia na konto bez dokonania żadnego depozytu.

Czy bonus trafił na konto można zawsze zobaczyć na stronie bukmachera. Poprzez kliknięcie zakładki moje konto, a następnie freebet.

Otrzymanymi środkami można za darmo zawrzeć kupon, ale bukmacher Totalbet wymaga, żeby kurs łączny był nie mniejszy niż 2.00.

Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBET freebet”. Należy ją zaznaczyć chcąc grać za darmowe środki bonusowe.

Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny "BETONLINE"
Bonus powitalny Fortuna. Kod promocyjny „BETONLINE”

Bonus 50% za pierwszą wpłatę

Dodatkowo Ci gracze, którzy dokonają pierwszego depozytu mogą liczyć na darmowy bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można trzymać 500 PLN.


Bukmacher Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.