Bonusy dla typerów US OPEN od STS. 100 PLN dla każdego gracza

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje bukmacher STS online. Wystarczy obstawiać mecze z US OPEN, aby liczyć na dodatkowe środki o łącznej wartości nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonusy dla typerów US OPEN od STS. 100 PLN dla każdego gracza
Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

Gwarantowane 100 PLN na US OPEN od bukmachera STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że na brak spotkań, ale i również emocji podczas US OPEN nie brakuje. Tym bardziej, że w najbliższych dniach czekają nas takie potyczki, jak m.in. Fokina – Fucsovics, Hurkacz – Iwaszka, Isner – Rune, Świątek – Stephens.

Dodatkowo można skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN”, w której to na konto gracza może trafić extra kasa. Chcą cz niej skorzystać należy dołączyć do akcji na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu. A jest ona dostępna wyłącznie do 4 września do godziny 23:59.

100 PLN za obstawienie tenisa

Bukmacher STS online w ramach oferty promocyjnej „Ekstra 100 PLN na US OPEN” kwalifikuje równie kupony SOLO lub AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie pochodzące z rozgrywek z US OPEN
  • typ może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo o kursie nie mniejszym niż 1.50
  • łączny kurs wynieść musi minimum 2.50
nowy bonus na start w sts online
Oferta darmowych bonusów powitalnych w STS z kodem: BETONLINE

Gracz, który zagra kupony spełniające powyższe warunki będzie mógł liczyć na dodatkowe środki. Wysokość przyznanej premii uzależniona jest od zagranej kwoty:

  • Obrót 50 PLN = 10 PLN
  • Obrót 500 PLN = 100 PLN

Warto jest zaznaczyć również istotny aspekt. A mianowicie fakt, że bukmacher STS wlicza do promocji „Ekstra 100 PLN na US OPEN” kupony wygrane, ale i też przegrane.

Nowy kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online, podobnie jak eFortuna oferuje na start każdemu nowemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze mogą liczyć na:

  • premię za każdy z trzech pierwszych depozytów
  • zwrot stawki za przegrane pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to jedyna możliwości, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonusy dla typerów US OPEN od STS. 100 PLN dla każdego gracza

spot_img