Bonusy dla typerów za obstawienie meczy. Pula nagród 20 000 PLN w Fortunie

Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom, którzy typują walki podczas UFC 275 mogą liczyć na dodatkowe środki od bukmachera eFortuna. A mianowicie w promocji „Ekspert +” pula nagród wynosi 20 000 PLN.

Bonusy dla typerów za obstawienie meczy. Pula nagród 20 000 PLN w Fortunie
Ekspert + na UFC 275. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk

Ekspert + na UFC 275. 20 000 PLN od Fortuny za obstawienie walk

Warto jest zaznaczyć, że gala UFC 275 zapowiada się bardzo ciekawie. Podczas niej będziemy mogli obserwować chociażby Jędrzejczyk, która zmierzy się z Zgang.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z ekstra promocji bukmachera www.eFortuna.pl, czyli „Ekspert +” z łaczną pulą nagród 20 000 PLN. A ta akcja dostępna jest typerom do 12 czerwca do godziny 00:30.

Bonusy za obstawienie meczy w Fortunie:

Bukmacher eFortuna online w ramach promocji „Ekspert +” kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO zagrane za minimum 5 PLN. Dodatkowo na zakładzie muszą znajdować się same zdarzenia pochodzące z gali UFC 275:

  • Kang – Danaa
  • Matthews – Fialho
  • Maheshate – Garcia
  • Woo – Culibao
  • Allen – Malkoun
  • Maddalena – Emeev
  • Zgang – Jędrzejczyk
  • Shevchenko – Santos
  • Taixeira – Prochazka
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka

Na każde z powyższych starć gracz koniecznie musi oddać typy w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, a każde z tych zdarzeń koniecznie musi być z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe konfrontacje to oczywiście oprócz wygranej gotówki będą mogli cieszyć się z ekstra środki. A dokładnie mówiąc użytkownicy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w eFortunie:

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać na sam start 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. Gracz, który zdecyduje się na dokonanie drugiego depozytu, otrzyma kolejną specjalną premię. A mianowicie na jego konto trafi bonus równowartości wpłaty do 2100 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem. A mianowicie gracz musi koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonusy dla typerów za obstawienie meczy. Pula nagród 20 000 PLN w Fortunie

spot_img