Bonusy na żużel od eWinner. Pewne 75 PLN na weekend

Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner. Każdy z graczy może liczyć na darmowe kasę za obstawienie spotkań żużlowych. Na konto każdego z typerów może trafić nawet freebet o wartości 75 PLN.

Bonusy na żużel od eWinner. Pewne 75 PLN na weekend
Gwarantowane 75 PLN za obstawienie żużla

Gwarantowane 75 PLN za obstawienie żużla

A podczas najbliższej serii dojdzie do takich rywalizacji, jak m.in. Malesa Ostrów vs Betard Wrocław, APATOR Toruń vs Grudziądz, Włókniarz Częstochowa vs Stal Chorzów, Unia Leszno vs Motor Lublin.

Warto jest wiedzieć, że akcja „75 PLN freebet postaw na żużel” dostępna w dniach od 24 do 26 czerwca. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.eWinner.pl.

Bonusy na żużel w eWinner

Zadaniem gracza jest zagranie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia za dokładną kwotę 49 PLN. Lecz mogą na nim znajdować się wyłącznie typy z zakłady z żużla.

Poza tym wymagane jest to, iż kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka równa 49 PLN.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji w prezencie otrzyma freebet o wartości 25 PLN w KAŻDY dzień trwania tej akcji. Łącznie typerzy mogą otrzymać nawet 75 PLN. W eWinner rejestracja jest bajecznie szybka i prosta do wykonania, zwykle wystarczy minuta na cały proces.

Jaki jest aktualny kod promocyjny?

Legalny bukmacher eWinner PL oferuje każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to na sam start można otrzymać extra kasę:

  • 110 PLN na pierwszy bezpieczny kupon
  • do 500 PLN za drugi depozyt

Łącznie każdy z typerów może liczyć nawet na 610 PLN w ramach bonusów powitalnych. Jednak wymagane od typerów jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym na www.eWinner.pl.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonusy na żużel od eWinner. Pewne 75 PLN na weekend

spot_img