Bonusy za typowanie siatkówki od STS

Niewątpliwie oczy większości kibiców obecnie są skierowane na Tokio, gdzie rozgrywane są Igrzyska Olimpijskie. Na tą okazję bukmacher STS przygotował promocję, w której to zmniejsza przegrane typerów, których typują Biało – Czerwonych.

Bonusy za typowanie siatkówki od STS
Bonus na mecze Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich od STS

Bonus na mecze Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich od STS

Nie da się ukryć, że drużyna Polaków jest wymieniana obecnie, jak główny zespół do wygrania turnieju Olimpijskiego. I na pewno możliwości ku temu posiada.

Natomiast bukmacher STS oferuje typerom promocją „Bezpieczne Igrzyska”, która to oferta jest dostępna graczom wyłącznie w dni, kiedy Biało Czerwoni rozgrywają swoje spotkania. Jednak chcąc z niej skorzystać należy mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba się do niej zapiać na stronie www.STS.pl.

Tokio 2020: Darmowe bonusy bukmacherskie:

W wspomnieniowej ofercie promocyjnej dopuszczona przez bukmachera STS są kupony SOLO lub AKO, na których musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na mecze Polaków w siatkówkę podczas IO.

eWinner bonus powitalny
eWinner bonus powitalny

Podczas każdego ze spotkań typer ma prawo zagrać jeden kupon. Jeśli zakład okaże się przegrany to na konto gracza wróci stawka zakładu, która może wynieść 50 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać darmowe środki:

  • 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Istotne w tym wszystkim jest to, aby wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bonusy za typowanie siatkówki od STS

spot_img