Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom.

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Pewny zakład”. Wystarczy zagrać dowolny zakład z piłki nożnej, a w przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej stawki do 40 PLN.

Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom.
Bonus do 40 PLN za obstawienie piłki nożnej

Bonus do 40 PLN za obstawienie piłki nożnej

Trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy piłkarski weekend, w której to dojdzie do kilku emocjonujących potyczek, jak Real Madryt vs Villareal, Bayern Monachium vs Augsburg, BvB va Bayer Leverkusen.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej należy się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Akcja „Pewny zakład” dostępna jest typerom do 23 maja do godziny 23:59.

40 PLN za obstawienie meczy w Betclic:

Zadaniem graczy jest zagranie zakładu AKO z kursem minimalnym 4.00, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z piłki nożnej z oferty Betclic, które mogą być z oferty przedmeczowej oraz „na żywo”. Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to pięć.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli jeden z zakładów okaże się przegranych to gracz nie straci gotówki. Bowiem otrzyma on zwrot całej stawki do 40 PLN.

Betclic kod promocyjny na start:

Legalny bukmacher Betclic PL online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, gdzie to można liczyć na bezpieczny kupon. Pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego ->> KOD550 na start. W Betclic rejestracja jest ekspresowa, wystarczy kilka minut żeby założyć konto, wpisać kod promocyjny i odebrać darmowy bonus.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, bowiem będzie mógł liczyć na rekompensatę w wysokości całej stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom.

spot_img