Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane graczom

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje każdemu typerowi specjalna akcja promocyjna, w której to typerzy mogą liczyć na większe wygrane. Wystarczy zawierać kupony AKO, zaś wspomniany operator zwiększy wygrana o 14%.

Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane graczom
Obstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Obstawienie bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Nadmienić jest warto fakt, że oferta bukmachera eFortuna jest bardzo bogata i każdy z graczy na pewno znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że rozgrywki piłkarskie nabierają rumieńców ponieważ po przerwie letniej zostały wznowione rozgrywki w Premier League czy też Bundeslidze.

Z tej okazji bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom akcję promocyjną „Happy Hours”, w której to można liczyć na większe wygrane. Lecz na uwadze trzeba mieć, iż ta akcja jest dostępna wyłącznie w następujące dni oraz godziny trwa w wtorki, środki i czwartki w godzinach 16:00 – 18:00, piątku w godzinach 16:00 – 18:00, a także w soboty oraz niedzielę w godzinach 12:00 – 15:00

Większe wygrane o 14% w Fortunie

Legalny bukmacher eFortuna PL w ramach akcji promocyjnej „Happy Hours” kwalifikuje wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się minimum trzy mecze.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny na darmowy bonus 140 PLN bez ryzyka

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.30, zaś mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i tez na żywo.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie:

Wszyscy nowi użytkownicy na sam stary u bukmachera Fortuna mogą skorzystać z limitowanych bonusów. Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranej gracz otrzyma zwrot stawki do 600 PLN. A i to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiego depozytu na konto gracza trafi premia jej równowartości do 2100 PLN!!

Lecz trzeba pamiętać, aby dokonać aktywacji powyższych bonusów. A dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie w eFortunie kodu promocyjnego — BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A cały proces założenia konta potrwa zaledwie kilka chwil.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher eFortuna zwiększa wygrane graczom

spot_img