Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na e-sport

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane dla swoich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu na E-sport. Wystarczy, że kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci 50% stawki. I tak co tydzień!

Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na e-sport
Zwrot za przegrany kupon na e-sport

Zwrot za przegrany kupon na e-sport

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta akcja promocyjna co tydzień i trwa od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż do odwołania. Jednak należy pamiętać, ze każdy gracz może liczyć maksymalnie na jeden zwrot w tygodniku.

Trzeba również pamiętać, ze chcąc liczyć się tej promocji należy się do niej zapisywać na stronie bukmachera Etoto jeszcze przed zagraniem kuponu.

Na kuponie promocyjnym mogą znajdować się jedynie zdarzenia z E-sportu, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.06.

Totolotek kod promocyjny. "BETONLINE" - bonus bez depozytu 20 PLN
Totolotek kod promocyjny. „BETONLINE” – bonus bez depozytu 20 PLN

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynosić minimum 50 PLN. Natomiast z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher dokona zwrotu 50% stawki, jeżeli zawarty kupon spełnia powyższe warunki promocji, a także został rozliczony jako przegrany. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.

Po rozliczeniu kuponu pojawi się opcja POP-UP należy na nią kliknąć i zatwierdzić. To sprawi, że zwrot środków trafi na konto gracza do 20 minut.

Otrzymane środki bonusowe będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania sześciokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym 2.20, zaś kurs każdego zdarzenia musi wynieść 1.20.

Bonus za rejestrację bez wpłaty:

Bukmacher Etoto należy do tych operatorów, którzy oferują nowym graczom za rejestrację. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmowe sroki na grę w wysokości 20 PLN bez depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher Etoto zmniejsza przegrane na e-sport

spot_img