Bukmacher Fortuna rozdaje gotówkę na Ligę Mistrzów.

Po przerwie wracamy z fazą playoff Ligi Mistrzów. Pierwsze mecze 1/8 finału zostaną zostaną rozegrane w dniach 18 i 19 lutego. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której to można dostać bonus o wartości 20 złotych i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Bukmacher Fortuna rozdaje gotówkę na Ligę Mistrzów.
Bonus za obstawienie meczy

Bonus w Fortunie za obstawienie meczy

Z tej oferty ma prawo skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom jedynie w dniach 18 i 19 lutego. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki akcji „Pewniak LIVE na Ligę Mistrzów” są bardzo proste. Wystarczy we wtorek i w środę, tj. 18 i 19 lutego zagrać minimum po jednym kuponie LIVE: AKO lub MAXIKOMBI na którym to muszą znajdować się minimum po jednym zdarzeniu z Ligi Mistrzów. W te dni zostaną rozegrane takie mecze, jak:

  • Atletico Madryt vs Liverpool
  • BVB vs PSG
  • Atalanta vs Valencia
  • Tottenham vs Lipsk
Polski bukmacher sts 2020
Bukmacher STS oferuje darmowy bonus bez depozytu 29 PLN

Stawka zakładu musi wynieść minimum 20 złotych. Jednak automatycznie z tej promocji wykluczone są wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagra kupon, który spełnia powyższe warunki otrzyma w gratisie 20 złotych i to niezależenie od tego jak kupony zostały rozliczone.

Kod promocyjny Fortuna 2020

Legalny bukmacher w Polsce Fortuna online oferuje każdemu graczowi na start bonus bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych, premię za depozyt do 1000 złotych, a także pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych.

Z wyżej wymienionych bonusów będzie mógł skorzystać każdy typer, który wpisze w eFortuna kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher Fortuna rozdaje gotówkę na Ligę Mistrzów.

spot_img