Bukmacher Fortuna w mieście Kraków. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach?

Fortuna jest jednym z najdłużej działających na rynku polskim (bo od 1996 roku, choć początkowo pod nazwą Profesjonał) operatorów bukmacherskich, który posiada oficjalną licencję od Ministra Finansów i swoje usługi świadczy w pełni legalnie. W chwili obecnej działa również Internetowo, choć zaczynał od punktów stacjonarnych – stale rozwija ich sieć, na którą obecnie składa się przeszło pięćset lokali. Wiele z nich znajduje się w Krakowie – mieście niegdyś będącym stolicą naszego kraju. Na co mogą liczyć typerzy zamieszkujący właśnie Kraków? Gdzie znajdą punkty, w których zagrają stacjonarnie? Po tę wiedzę zapraszamy do przeczytania naszego artykułu.

Bukmacher Fortuna w mieście Kraków. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach?
Bukmacher Fortuna w mieście Kraków. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach?

Oferta bukmachera Fortuna w Krakowie

Fortuna w swoich punktach sprzedaży w Krakowie prezentuje pełną ofertę zakładów, obejmującą nieco ponad 20 dyscyplin sportowych (liczba ta może się różnić za sprawą dostępności niektórych rozgrywek, ale też sezonu – niektóre są w końcu dostępne wyłącznie zimą, inne latem, a jeszcze inne – tylko w wybranych miesiącach). Klienci tych punktów korzystają w szczególności w oferty związanej z takimi dyscyplinami, jak piłka nożna, esporty oraz koszykówka.

Jeżeli chodzi o piłkę nożną, Fortuna jest tytularnym sponsorem 1 Ligi męskiej. Za sprawą tego jest ona praktycznie kompletna i znacznie bogatsza od tej prezentowanej przez konkurencyjne lokale bukmacherskie. Jeżeli chodzi o piłkę nożną, firma stara się pokrywać większość wydarzeń w jej ramach, w tym między innymi:

 • Ligę Mistrzów oraz inne turnieje europejskie – są one traktowane priorytetowo głównie za sprawą ich popularności w naszym kraju;
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny
 • Mecze reprezentacji – zarówno te towarzyskie, jak i mecze wchodzące w skład większych imprez sportowych, w tym Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy;
 • Spotkania ligowe – w ofercie krakowskiej Fortuny znajdują się nie tylko ligi polskie, ale i zagraniczne, w tym te najpopularniejsze (hiszpańska, niemiecka, angielska czy włoska). Kiedy gramy w internecie, możemy oglądać mecze online za darmo!

Obstawianie esportu w ofercie Fortuny obejmuje kilka różnych gier, a wydarzenia w obrębie każdej z nich zależą od ich statusu i dostępności. Bukmacher stale poszerza swoją esportową ofertę, dopasowując ją do rynku. Obecnie najlepiej radzi sobie na polu League of Legends i CS: GO, ale coś dla siebie znajdą u niego również wielbiciele Overwatcha, Rocket League czy Starcrafta.

Promocje, bonusy i inne w Fortuna Kraków

Bazą wszystkich promocji w punktach stacjonarnych Fortuny w Krakowie jest jej program lojalnościowy, zwany również Fortuna Klub Plus. Nagradza on użytkowników za stałą i regularną grę. Każdy zakład u bukmachera, niezależnie od dyscypliny sportu czy rodzaju kuponu, nagradza go punktami w wysokości 1 punktu za każde wydane 2 złote. Zgromadzone na swoim koncie punkty możemy wymieniać na nagrody, w postaci atrakcyjnych bonusów, zwiększonych kursów na wybrane przez nas spotkania, albo też darmowych pieniędzy na dalszą zabawę (tak zwane freebety). Już za samą rejestrację w Klubie, dokonywaną u dowolnego pracownika Fortuny w Krakowie, otrzymamy wymaganą do tego wszystkiego kartę stałego klienta, a także 1800 punktów na start.

Aktywny kod promocyjny „BETONLINE” pozwala na zdobycie 29 PLN bez depozytu na stronie www.STS.pl

Fortuna Kraków nie tylko wspomniany program lojalnościowy, ale też oferty specjalne, w szczególności te związane z 1 Ligą, którą – jak już wspomnieliśmy wcześniej – bukmacher Fortuna sponsoruje. W często organizowanych promocjach w punktach stacjonarnych można dostać gadżety i upominki – za darmo. Należy więc śledzić ofertę promocyjną. Bukmacher zawsze promuje zakłady AKO (kilka spotkań na jednym kuponie), dając możliwość większego zarobku właśnie za ich pośrednictwem.

Krakowskie punkty stacjonarnie – godziny otwarcia i lokalizacja

W chwili obecnej w Krakowie działa łącznie 10 większych punktów Fortuny. Każdy z nich jest czynny od poniedziałku do niedzieli. Poniżej przedstawiamy wybrane z nich.

Fortuna punkty w Krakowie
Fortuna punkty bukmacherskie w Krakowie
 • UL. BASZTOWA-LUBICZ-PAWIA-WESTERPLATTE LOK. NR L16, 31-034

Godziny otwarcia:

 • 9:00 – 20:00 (od poniedziałku do piątku)
 • 8:30 – 18:00 (w weekendy)
 • UL. STAROWIŚLNA 74, 31-035

Godziny otwarcia:

 • 10:00 – 17:30 (poniedziałki)
 • 9:30 – 18:30 (od wtorku do czwartku)
 • 9:00 – 19:00 (piątki)
 • 8:30 – 17:30 (soboty)
 • 8:30 – 17:00 (niedziele)
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher Fortuna w mieście Kraków. Gdzie obstawiać i w jakich godzinach?

spot_img