Bukmacher STS – bonus dla każdego za obstawienie meczy.

W najbliższych dniach zostaną rozegrane spotkania w Ultralidze. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej przyznając bonus 50% stawki.

Bukmacher STS - bonus dla każdego za obstawienie meczy.
Darmowy bonus na Ultraligę

Darmowy bonus na Ultraligę

Promocja „Bezpieczne 10 PLN” skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty. Należy mieć na uwadze, że akcja dostępna jest typerom wyłącznie w dniach od 24 marca od godz. 01:00 do 25 marca do godz. 23:59.

Wystarczy zagrać kupon SOLO z kursem minimalnym nie mniejszym niż 2.00. Na zakładzie może znajdować się wyłącznie jedno zdarzenia z oferty LIVE na zmagania w Ultralidze.

Stawka zakładu musi wynosić równo 21 złotych. Jednak te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z tej akcji.

Użytkownik, którego zakład okaże się wygrany to super. Da kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 10 złotych.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

30 PLN na eksport

W dodatku inna z promocji bukmachera STS na esport to „Bezpieczne 25 PLN na Esport„. Wystarczy, że gracz będzie obstawiał mecze z tej dyscypliny, a może liczyć na pewną gotówkę.

Maksymalna kwota, jaka może zjeść się na koncie gracza w ramach tej oferty to 25 złotych. Każdy gracz może otrzymać co tydzień jeden bonus.

Bonus bez wpłaty od STS 2020

Bukmacher STS przyznaje darmowe środki graczom już na sam początek i to bez wpłaty własnej o wartości 29 złotych. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowy bonus.

Na kolejne premię może liczyć też użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty. Wówczas na konto typera można trafić nawet 1200 złotych.

Pamiętać trzeba, że nadal punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. Mecze można obstawiać wyłącznie przez internet.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher STS – bonus dla każdego za obstawienie meczy.

spot_img