Bukmacher STS – najważniejsze informacje dla typerów

Jakie są najważniejsze informacje dla typerów, których interesuje oferta marki STS? Czy to bukmacher wyróżniający się na tle krajowej oraz zagranicznej konkurencji?

Bukmacher STS - najważniejsze informacje dla typerów
Bukmacher STS – najważniejsze informacje dla typerów

STS to najlepszy bukmacher w Polsce?

Zakłady bukmacherskie STS na pewno są firmą, obok której trudno jest przejść obojętnie. Nie ma w naszym kraju osoby niemającej pojęcia, co to za marka i czym się zajmuje. Wielu typerów uważa, że STS to najlepszy bukmacher w Polsce, chociaż nie ma żadnych w stu procentach obiektywnych rankingów.

Na pewno STS to firma bukmacherska o ponadprzeciętnej popularności. Warto wiedzieć, czym się charakteryzuje, a więc dlaczego tak wiele osób decyduje się grać w tym miejscu.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bukmacher STS daje wysoki bonus bez depozytu

Kiedy zakładamy konto u bukmachera, chcemy być przez niego docenieni już na starcie. W zasadzie wszystkie portale mają do zaoferowania oferty powitalne, ale to w STS znajdziemy najwyższy bonus bez depozytu na rynku. Obecnie to aż 29 PLN.

Przypominamy, że STS bonus bez depozytu to promocja, w której pieniądze otrzymuje się za samo założenie konta i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. Nie potrzeba tutaj dokonywać wpłat, grać regularnie kuponów i tak dalej, i tak dalej.

Sama rejestracja z bonusem dostępna jest na www.STS.pl. Wypełnienie formularza jest proste i może być załatwione nawet na telefonie czy tablecie.

W STS można grać nie tylko na sport, ale także na karty czy wyścigi konne!

Wielu typerów nie ogranicza się tylko do obstawiania popularnych dyscyplin sportowych i dlatego na www.STS.pl oferta bukmacherska jest cały czas poszerzana. Obecnie każdy zarejestrowany może tutaj zagrać na karty, wyścigi konne oraz wiele innych!

Granie w karty w STS
Granie w karty w STS

Przy zakładaniu konta na www.STS.pl nie trzeba nigdzie zaznaczać, czy będzie się grało w karty, czy tylko obstawiało sport. Wszystkie elementy oferty dostępne są dla każdego posiadacza profilu typerskiego.

STS Betgames to legalny texas holdem dla Polaków!

Bukmacher STS i jego usługa Betgames zrewolucjonizowała rynek w naszym kraju. Dzięki niej udostępniony został legalny texas holdem, czyli dwukartowy poker.

Ogromną zaletą grania w karty w STS jest fakt, iż poker jest tutaj dostępny w stu procentach po polsku – krupierzy mówią w naszym rodzimym języku, co dodaje rozgrywce dodatkowego „smaczku”.

W Betgames na stronie www.STS.pl można grać na prawdziwe pieniądze. Minimalna stawka to zaledwie 2 złote, natomiast potencjalne wygrane są ponadprzeciętne. Zdarzają się kupony, w których 10 czy 20 złotych zostanie zamienione na 50000 zł i podobne kwoty!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher STS – najważniejsze informacje dla typerów

spot_img