Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Bonus do 150 PLN dla typerów

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS na zmagania półfinałowe w piłkarskiej Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki do 150 PLN.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Bonus do 150 PLN dla typerów
Liga Mistrzów i Liga Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS

Liga Mistrzów i Liga Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z półfinałami europejskich pucharów, gdzie to ciekawych starć na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do rywalizacji pomiędzy Realem Madryt vs Chelsea, PSG vs Manchester City, Manchester United vs AS Roma i Villareal vs AS Roma.

Z tej okazji każdy z graczy może skorzystać z promocji „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN”, która jest dostępna do 29 kwietnia do godz. 23:59. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Europejskie Puchary: Darmowe bonusy od STS:

Warunki oferty promocyjne „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN” wystarczy zawrzeć kupon, który będzie spełniał dwa warunki:

  • minimum dewa zdarzenia
  • co najmniej jeden typ z oferty LIVE na mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.
STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

W przypadku, gdy kupon okaże się przegrany to użytkownik nie straci całej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki, która może wynieść nawet 150 PLN.

Bonus powitalny w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na łączny bonus o wartości 1229 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że za same założenie konta typer otrzyma darmowe 29 PLN bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu depozytu typer otrzyma bonus jej równowartości, gdzie to maksymalnie może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Bonus do 150 PLN dla typerów

spot_img