Bukmacher Superbet zmniejsza przegrane graczom

W związku z pierwszym w tym roku turniejem wielkoszlemowym legalny bukmacher Superbet zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za typowanie tenisa. Na konto każdego z typerów może trafić nawet 50 PLN.

Bukmacher Superbet zmniejsza przegrane graczom
Bonus do 50 PLN od Superbet za obstawienie Australian Open

Bonus do 50 PLN od Superbet za obstawienie Australian Open

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno emocji podczas Australian Open nie będzie brakować. Bowiem na kortach możemy oglądać najlepszym tenisistów i tenisistka Świecie. W dodatku możemy edytować się pojedynkami naszych rodaków, jak m.in. Igi Świątek.

Natomiast bukmacher www.Superbet.pl wychodzi graczom na przeciw i w swojej ofercie promocyjnej ma akcję „Super Szlem – Bonus na Australian Open”, a jest ona dostępna użytkownikom wyłącznie w dniach od 17 do 31 stycznia do godziny 23:59.

Gwarantowane 50 PLN na Australian Open

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i tym samym czytelne dla każdego gracza. Bukmacher Superbet dopuszcza zarówno zakłady pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, na których muszą koniecznie znajdować się same zdarzenia z tenisa.

Lecz z drugiej strony gracz ma pełne prawo wyboru, jakie to będą zdarzenia, ponieważ mogą one pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i też na żywo.

najlepsze promocje bukmacherskie
Bukmacher STS z nową promocją dla typerów

Jeśli okaże się, że faworyci zawiedli to użytkownik otrzyma bonus. Jego wysokość uzależniona jest wyłącznie od kwoty zagranego kuponu:

  • 50 PLN – bonus 25 PLN
  • 100 PLN – Bonus 50 PLN

Dodać jest również warto następującą informację, że wyłącznie pierwszy kupon jest objęty promocyjną.

Nowy kod promocyjny w Superbet:

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Superbet. Na sam start każdy z typerów może liczyć na następujące bonusy:

  • freebet o wartości 34 PLN
  • bonus za dokonaną wpłatę o wartości 34 PLN
  • obstawienie meczy bez ryzyka przez pierwszy tydzień. Zwrot stawek do 1300 PLN

Lecz wymagane od użytkownika jest to, aby powyższe bonusy były aktywne koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to koniecznie do wykonania!


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher Superbet zmniejsza przegrane graczom

spot_img