Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Bukmacher TOTALBet prowadzi ciekawą promocję dla swoich typerów „Dookoła Świata”, w której to nagradza codziennie graczy bonusami w wysokości 10 PLN, na których znajdują się zmagania z Copa America, Mistrzostw Europy U21 badź Pucharu Narodów Afryki.

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia
Codzienne bonusy od bukmachara TOTALBet

Codzienne bonusy od bukmachara TOTALBet

Akcja „Dookoła Świata” jest skierowana do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmacher TOTALBet.

Promocja trwa do 19 lipca. Chcąc wziąć w niej udział nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Należy jednak pamiętać, ze kupon musi zostać zagrany w okresie trwania promocji, a dostać zagrany maksymalnie do 48 godzin od momentu jego zawarcia,.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazło się minimum jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej bądź na żywo ze spotkań z rozgrywek Copa America, Mistrzostw Europy U21 badź Pucharu Narodów Afryki.

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia
Darmowa kasa u bukmachera bez wpłaty

W tej akcji dopuszczalne sa kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, ale ich kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Stawka natomiast musi wynieść dokładnie 49 PLN.

Gracz, który dokona zagrania kuponu, który spełnia powyzsze warunki promocji może liczyć codziennie na bonus w wynosić 10 PLN, przykładowo po zagraniu 20 kuponów na konto gracza trafi 200 PLN. Warto jest pamiętać, ze środki tafia na konto użytkownika po zakończonej akcji.

Z tej promocji są wykluczone kupony z wykorzystaną opcją Cash-out oraz zakłady specjalne.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera TOTALBet

Bukmacher TOTALBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus na start i to bez wpłaty w wysokości 10 PLN. Środki w pełni są do wykorzystana przez gracza na zakłady bukmacherskie.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na równowartość depozytu. Maksymalnie bukmacher przyzna bonus w wysokości 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

spot_img