Bukmacher Totolotek bonus powitalny do 2098 PLN

Bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom bonusy powitalne, w których to na start można liczyć na darmowe środki, ponieważ ten operator zwiększa pierwsze depozyty swoim graczom.

Bukmacher Totolotek bonus powitalny do 2098 PLN
Darmowe bonusy u bukmachera Totolotek 2020

Darmowe bonusy u bukmachera Totolotek 2020

Z oferty powitalnej może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Totolotek.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronę bukmachera www.totolotek.pl.

Założenia konta jest bardzo proste i nie zajmie graczowi w żadnym wypadku zbyt wiele czasu.

Po założeniu konta gracz musi już jedynie przejść proces weryfikacji danych, po czym może dokonać pierwszej wpłaty, która jest objęta promocją.

Bonus 100% za pierwszy depozyt u legalnego bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki graczom za dokonanie pierwszego depozytu. Wysokość wpłaty uzależniona jest od depozytu:

Przykład: Gracz wpłacił 700 PLN. W formie bonusu powitalnego otrzyma jego równowartość, więc użytkownik razem będzie posiadał 1400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Gracz w ramach promocji powitalnej może otrzymać maksymalnie 1000 PLN.

Bonus bukmacherski na aplikację mobilną:

Darmowe środki graczom przyznaje bukmacher Totolotek za pobranie, zainstalowanie oraz pierwszy depozyt poprzez aplikację mobilną.

Maksymalnie gracz może otrzymać 49 PLN.

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Póki co legalny bukmacher Totolotek nie ma żadnego aktualnego kodu promocyjnego. Natomiast jak takowy się pojawi automatycznie znajdzie się na naszej stronie.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u legalnego bukmachera BetFan. Gracze, którzy podczas rejestracji u tego operatora wpisze kod promocyjny „BETFAN” mogą liczyć na bonus do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher Totolotek bonus powitalny do 2098 PLN

spot_img