Bukmacher STS: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51

Bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom na zbliżającą się galę KSW 51, gdzie to można liczyć na takie bonusy jak voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Bukmacher STS: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51
Darmowe promocje na KSW 51

Darmowe promocje na KSW 51

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a dodatkowo dokonał on wcześniej co najmniej jednego depozytu.

Bukmacher STS darmowy voucher 40 PLN na KSW 51

Gracze, którzy nie korzystali jeszcze z aplikacji mobilnej bukmachera STS mogą liczyć na darmowy voucher o wartości 40 PLN bez dokonywania depozytu.

Pierwsza czynność w tej akcji jest to pobrania aplikacji mobilnej ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie trzeba ją pobrać. Ten proces nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba dokonać akceptacji otrzymania vouchera. Można tego dokonać jedynie poprzez zalogowanie się na swoje konto w aplikacji mobilnej, a następnie potwierdzenie vouchera w sekcji „Bonusy i akcje” w bocznym menu.

Należy pamiętać, żeby te czynności wykonać do 9 listopada to godz. 23:59.

To wszystko sprawi, że na koncie gracza znajdzie się darmowy voucher o wartości 40 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

legalny bukmacher Betclic kod promocyjny
Kod promocyjny Betclic na darmowy bonus bez ryzyka

STS zmniejsza przegrane na KSW 51

Gracze, którzy chcą skorzystać z promocji „Bezpieczny zakład” na KSW muszą zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się dokładnie trzy zdarzenia na zmagania zawodników podczas gali KSW 51.

Ciekawych starć nie zabraknie, poniewaz przed nami takie chociazby pojedynki jak Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

Kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.50, zaś stawka musi wynieść kwotę równą 21 PLN.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji i został on rozliczony jako wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się a koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN.

STS kod promocyjny na start

Bukmacher STS dla nowych graczy oferuje pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na takie bonusy jak chociażby:

  • 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez dokonania wpłaty
  • bonus równowartości pierwszego depozytu w kwocie do 1200 PLN

Gracz będzie mógł liczyć na te bonusy pod warunkiem, że podczas formularzu rejestracyjnym użytkownik wpisze kod promocyjny BETONLINE!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

bukmacher bonus bez depozytu

Zakłady bukmacherskie: Bukmacher STS: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51

spot_img